TurkNet alınır mı?

TürkNet TT altyapısı kullanıyor diye biliyorum fakat 4 Mbps verebileceklerini söylüyorlar.
2 yıldır TürkNet kullanıyorum. 40 download 8 upload alıyorum. Şu ana kadar pek sorun yaşamadım ama yaşadığım küçük sorunları da hızlıca çözdüler.

Son düzenleme:
Babam Ekşi'de okuduğu yorumlara göre TürkNet almak istemiyor (Türk Telekom'a devam etmek istiyor galiba), şu an Türk Telekom fiber kullanıyoruz ve 34 download 3 upload alıyorum. Değerler neden bu kadar düşük bilmiyorum bir de TürkNet kullanan arkadaşlar oyunlarda ne kadar ping aldığını söyleyebilir mi?

Babam Ekşi'de okuduğu yorumlara göre TürkNet almak istemiyor (Türk Telekom'a devam etmek istiyor galiba), şu an Türk Telekom fiber kullanıyoruz ve 34 download 3 upload alıyorum. Değerler neden bu kadar düşük bilmiyorum bir de TürkNet kullanan arkadaşlar oyunlarda ne kadar ping aldığını söyleyebilir mi?
Valorant 10
Cs:GO :50-75 arası ortalama 60 civarı

TürkNet VAE yani Türk Telekom altyapısından hizmet alıyorum. Ankara'da yaşıyorum(Server'a uzaklığımı belirtmek için söyledim). LoL'de 25 ping civarı alıyorum. TürkNet'in kendi altyapısındayken daha fazla ping alıyordum. YAPA'dan VAE'ye geçince düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı