TurkNet alınır mı?

Bölgenizde kendi altyapısı varsa olabilir. Ama TTNet altyapısından alacaksanız hiç bulaşmayın. En kötü hatları bunlara verip en son desteğe geliyorlar.
İzmir Balçova olarak görüyorum konumu. Öyle bir durum yok. Hele ki senin bulunduğun ilçede hiç olmaz. Ben Selçuk'tayım. Küçücük ilçe, burada bile öyle bir durum söz konusu değil.

Neden?
NetSpeed kullanıyor musunuz?
TurkNet ve NetSpeed konusunda kararsızım ISS değiştirme yapacağım.

İkisini de kullandım. Türk Telekom ve Superonline da kullandım. TurkNet pişmanlıktır. İnternet koptuğunda muhatap olacağın kimse yok. İnterneti kopup 1 ay gelmeyen yüzlerce kişi var. Tamamen şans işi. Paranızı çöpe atmayın. TurkNet önerenleri dikkate almamanı öneririm.

İkisini de kullandım. Türk Telekom ve Superonline da kullandım. TurkNet pişmanlıktır. İnternet koptuğunda muhatap olacağın kimse yok. İnterneti kopup 1 ay gelmeyen yüzlerce kişi var. Tamamen şans işi. Paranızı çöpe atmayın. TurkNet önerenleri dikkate almamanı öneririm.
NetSpeed aslında diğerlerine göre kullanıcısı az bir firma buna bağlı memnun etme kabiliyetleri yine yüksek.
Fakat kronik paket loss ve ping olayı var dediler o beni korkutuyor.
Üstelik müşteri hizmetleri var.

İzmir Balçova olarak görüyorum konumu. Öyle bir durum yok. Hele ki senin bulunduğun ilçede hiç olmaz. Ben Selçuk'tayım. Küçücük ilçe, burada bile öyle bir durum söz konusu değil.
Evet, İzmir/Balçova'da yaklaşık 3 yıl kullandım TürkNet'i. Taahhütsüz, limitsiz uygun fiyatlı olduğu için tercih etmiştim. Bölgemde TürkNet'in kendi altyapısı yok. TTNet altyapısından kullandırıyorlar. Teknik sorun yaşadığım zaman günlerce bekledim. Ve sorunlar hep tekrarladı. Birçok kez sorun yaşayınca bıraktım artık.
Yine söylüyorum; TürkNet'in kendi altyapısı varsa kullanabilirsiniz. TTNet altyapısından vereceklerse bulaşmayın.

Evet, İzmir/Balçova'da yaklaşık 3 yıl kullandım TürkNet'i. Taahhütsüz, limitsiz uygun fiyatlı olduğu için tercih etmiştim. Bölgemde TürkNet'in kendi altyapısı yok. TTNet altyapısından kullandırıyorlar. Teknik sorun yaşadığım zaman günlerce bekledim. Ve sorunlar hep tekrarladı. Birçok kez sorun yaşayınca bıraktım artık.
Yine söylüyorum; TürkNet'in kendi altyapısı varsa kullanabilirsiniz. TTNet altyapısından vereceklerse bulaşmayın.
Demek ki senin sorun Türk Telekom'un altyapısının rezalet olması. Kaç yıl oldu bende bilmiyorum Türknet'e geçeli, Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Bir kere bölgesel çalışma hariç hiçbir sıkıntı olmadı. Eğer bölgedeki TT altyapısı iyi ise sıkıntı olmuyor. Senin de şansın artık, geçmiş olsun.

Yakın zamanda taahhütüm bitiyor TurkNet'e geçmeli miyim sıkıntı yaşar mıyım?

Asla geçme! 3 ay önce geçtik. Geçer geçmez internette donmalar meydana geldi. Her 10 dakikada bir donuyordu. Müşteri hizmetlerini aradık, resetleyin dediler, resetledik. Şimdi tekrar kurulum yapmak gerekiyormuş, yazıyoruz, cevap vermiyorlar. Tam bir rezalet, asla tavsiye etmem. Onun yerine 10-15 TL fazla verip daha iyi bir ISS'ye geç.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    75,5 KB · Görüntüleme: 252
Ben yıllardır kullanıyorum TurkNet'ten memnunum arkadaşlar ayrıca arkadaşını getir kampanyasından faydalandım 1 ay karşılıklı ücretsiz olarak sizde kullanın jQN33SP71eaw TurkNet davet kodu ile 1 ay bedava kampanyalı internet kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı