TurkNet alınır mı?

Ben tavsiye etmiyorum çünkü bir ara bende geçecektim ama ilk başta dediler 1 haftaya internet bağlanıcak bağlanmadı sonra da 1 haftaya dediler. Biz aradık aradık müşteri hizmetlerini her gün ama 1 buçuk ayda bağlayamadılar yani demem o ki seni takmıyorlar bile.

Çevremde çok fazla kullanan var eğer ki bir sorun yaşarsanız asla yardım alamıyorsunuz ama fiyatları çok makul. Paradan tasarruf edersiniz eğer şansınız yaver gider de teknik desteğe ihtiyaç duymazsanız çok memnun kalırsınız :)

Tavsiye ederim. Aklınızda bulunsun TurkNet cayma bedelinin bir miktarını karşılıyor. TurkNet tam bir fiyat/performans internet sağlayıcısı.
Teşekkürler.

Sorun yaşayanlar da var, memnun olanlar da. Her firma gibi...

Civarındakilere sorman daha iyi olur. Altyapının izin verdiği kadar hizmet alabiliyorsun. Geç bağlanmaların da sebebi altyapı olabiliyor.

Yakın zamanda taahhütüm bitiyor TurkNet'e geçmeli miyim sıkıntı yaşar mıyım?

Elinize 1 adet demir para alın, havaya fırlatın...
Yazı mı, tura mı, hangisi gelecek?
Tamamen şans. İşte bu TurkNet...
Bazen harika gidiyor bazı kişilerde hiç sorun yok.
Bazen taa Adana'dan bana internet vermeye çalışıyorlar ping: 350..
Önerir miyim? Maalesef evet.

eğer şansınız yaver gider de teknik desteğe ihtiyaç duymazsanız
Şu ana kadar 2 kere teknik desteğe ihtiyacım oldu. 2 yazdığımda da vaat edilen süre olan 24 saat içinde cevap verildi. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Sabırlı olmanız ve acele işinizin olmaması gerekiyor.

Bazı acil durumlarda mobil internetimi kullandığım oldu.

Şu ana kadar 2 kere teknik desteğe ihtiyacım oldu. 2 yazdığımda da vaat edilen süre olan 24 saat içinde cevap verildi. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Sabırlı olmanız ve acele işinizin olmaması gerekiyor.

Bazı acil durumlarda mobil internetimi kullandığım oldu.

Vallahi onur diye bir arkadaşım var 2 gün boyunca bağlanmayı denemişti dediğim gibi belli olmuyor.

Geri
Yukarı