TurkNet alınır mı?

@Berabeys taahhütsüz olarak hizmet verir. Yılda 1 kez zam yapacağız sözünü verir. 3 kere zam yapar. Şimdi gene yazarlar. Zorunlu kalmadıkça zam yapmıyoruz falan filan diye.

1 senedir kullanıyorum. 10 ay peşin ödedim. Bu ay son faturam. Müşteri hizmetlerini aradım. "Olan müşterinizi nasıl tutmayı planlıyorsunuz?" sorusunu yönelttim. Beğenmiyorsanız gidine getirdiler. İnsanları çekirge sanıyorlar. Biraz oraya üye olun, biraz buraya.

Performans konusunda bir eleştirim olamaz, oldukça memnun kullanmıştım fiber altyapısı ile birlikte. Steam ve diğer platformlar için vaat ettikleri yüksek performansa ulaşmıştım fakat nakil sebebiyle ayrılmak istediğimde benim Türk Telekom'dan satın aldığım modemi geri almak istediler ve vermezsem 200 TL faturalandırma ile ödüllendirmek istediler. Geri dönme isteğim vardı ama onu da kursağımda bıraktılar.

Performansı iyi çıkarken kötü.

Performans konusunda bir eleştirim olamaz, oldukça memnun kullanmıştım fiber altyapısı ile birlikte. Steam ve diğer platformlar için vadettikleri yüksek performansa ulaşmıştım fakat nakil sebebiyle ayrılmak istediğimde benim Türk Telekom'dan satın aldığım modemi geri almak istediler ve vermezsem 200 TL faturalandırma ile ödüllendirmek istediler. Geri dönme isteğim vardı ama onu da kursağımda bıraktılar.

Performansı iyi çıkarken kötü.

Hocam ilk defa eve internet alacağım o yüzden pek bilmiyorum evimde modem var fakat memnun değilim TurkNet kendi modemini kuracak doğru muyum? Yoksa benim mi almam gerekiyor.

@Berabeys taahhütsüz olarak hizmet verir. Yılda 1 kez zam yapacağız sözünü verir. 3 kere zam yapar. Şimdi gene yazarlar. Zorunlu kalmadıkça zam yapmıyoruz falan filan diye.

1 senedir kullanıyorum. 10 ay peşin ödedim. Bu ay son faturam. Müşteri hizmetlerini aradım. "olan müşterinizi nasıl tutmayı planlıyorsunuz?" sorusunu yönelttim. Beğenmiyorsanız gidine getirdiler. İnsanları çekirge sanıyorlar. Biraz oraya üye olun, biraz buraya.

Hocam hiç + yönleri yok mu?

Merhaba, taahhütsüz olarak hizmet veriyoruz. Hizmetimizi istediğiniz zaman deneyimleyebilir ve memnun kalmazsanız dileğinizde iptal ettirebilirsiniz.
Kurulum kaç günde oluyor?

Hocam ilk defa eve internet alacağım o yüzden pek bilmiyorum evimde modem var fakat memnun değilim TurkNet kendi modemini kuracak doğru muyum? Yoksa benim mi almam gerekiyor.

Hocam hiç + yönleri yok mu?

Kurulum kaç günde oluyor?
Aktivasyon işlemleri ortalama 2-6 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

Eğer adreste fiber altyapısı varsa ekipler kuruluma gelirken getiriyor ama fiber altyapı yoksa modemi sizin almanız gerekiyor.

Destekliyor diye biliyorum. Aşağıda belirttiğim görselde sorgulattığım zaman bu sayfa çıkıyor. Fiber destekliyor yani doğru muyum?

Dosya Ekleri

• fiber.png
    fiber.png
    62,6 KB · Görüntüleme: 426

Geri
Yukarı