TurkNet alternatifi ISS önerisi

Clebris

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
•ANAKART ➤ MSI B450M-A PRO MAX
•CPU ➤ AMD Ryzen 5 3600X 6-Core Processor 3.80 GHz
•RAM ➤ GSkill 16 GB DDR4 1066.4 MHz
•SSD ➤ 500 GB
•HDD ➤ 1 TB
•GPU ➤ AMD Radeon RX 5700 Mech OC 8GB
•MONİTÖR ➤ ViewSonic VX2458-MHD
Arkadaşlar TurkNet'in pahalılığından dolayı başka bir firmaya geçmek istiyorum. 100 Mbps fiber hız alıyorum normalde. Önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Comnet veya Millenicom.

Bende önceki zamlarda gibir'a taşımıştım tavsiye ederim.
Ben tavsiye etmiyorum. Şu anda da kullanıyorum ama sadece en ucuzu diye. Her an internet bölgesel veya türkiye genelinde kesilebiliyor. Stabil bir bağlantı sağlayamıyorlar.

Comnet veya Millenicom.

Ben tavsiye etmiyorum. Şu anda da kullanıyorum ama sadece en ucuzu diye. Her an internet bölgesel veya türkiye genelinde kesilebiliyor. Stabil bir bağlantı sağlayamıyorlar.
Ben gün boyu evden çalışıyorum, interneti her dakika kullanıyorum yani buna rağmen 6 aydır falan iki kere gece kesinti olduğuna rastladım sadece.

Söylediğiniz sorun bölgesel olabilir birşey diyemem.

Açıkçası Türknet'den memnunum. Sadece fiyatı çok pahalı gelmeye başladı. Altyapıyı kurup 1000 Mbps hız sağlasalar gözüme gelmeyecek 250 lira. Dibimdeki semtte varken burada yok.

Ben gün boyu evden çalışıyorum, interneti her dakika kullanıyorum yani buna rağmen 6 aydır falan iki kere gece kesinti olduğuna rastladım sadece.

Söylediğiniz sorun bölgesel olabilir bir şey diyemem.

Türkiye geneli internet kesintisinde haliyle ülke genelinde gidiyor. Facebook'ta gruplarda sordum ve herkeste gitmişti. Bu birkaç kere oldu ve daha da olabilir.

Açıkçası Türknet'den memnunum. Sadece fiyatı çok pahalı gelmeye başladı. Altyapıyı kurup 1000 Mbps hız sağlasalar gözüme gelmeyecek 250 lira. Dibimdeki semtte varken burada yok.
Ben de aynı düşünüyorum. Kendi altyapıları için sağladıkları fiyat çok iyi fakat farklı altyapınız varsa biraz pahalı. Türk Telekom'un taahütlü fiyatlarıyla aynı oldu resmen. Netspeed'e başvuru yaptım ben, bir bakın isterseniz fiyatlar uygun ve çoğu kişinin memnun olduğunu gördüm.

Geri
Yukarı