Netspeed alternatifi ISS önerisi

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Daha yeni zamdan haberim oldu 4 Ekim'de gelmiş şok oldum resmen çifte zam yaptılar daha yeni yapmışlardı alternatif ISS öneriniz var mı? Çok memnunum ama fiyat politikası yüzünden değiştirmek istiyorum. Tahahütlü olursa daha da iyi olur.

Daha yeni zamdan haberim oldu 4 Ekim'de gelmiş şok oldum resmen çifte zam yaptılar daha yeni yapmışlardı alternatif ISS öneriniz var mı? Çok memnunum ama fiyat politikası yüzünden değiştirmek istiyorum. Tahahütlü olursa daha da iyi olur.

Millenicom var hem tahadutlu hem tahadutsuz patketı var 2 gunde gelıp kuruyorlar.

Tüm hepsi zam yaptı. Kaç hız alıyorsunuz? Ona göre alternatif önerelim. Instagram'da önüme çok ISS reklamı geliyor. Bazılarının fiyatı düşük ama onların da kullanıcı sayısı arttıkça zam yapacaklarına eminim.

Mesela bağlantıdaki ISS fiyatları biraz cazip geldi. Ama yükleme tarafında 100/8 hariç 6 civarı yükleme veriyorlar.

Tüm hepsi zam yaptı. Kaç hız alıyorsunuz? Ona göre alternatif önerelim. Instagram'da önüme çok ISS reklamı geliyor. Bazılarının fiyatı düşük ama onların da kullanıcı sayısı arttıkça zam yapacaklarına eminim.
Evet biraz araştırdım da herkes zam yapmış burada kalmak mantıklı gibi de geldi 100-10 hız alıyorum memnunum daha 1 kere kopma yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı