TurkNet altyapı sorgulama

AfterClap

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Altyapımı ev telefonu üzerinden sorguladığımda 35 Mbps Max hız yazıyor ancak adresten sorguladığımda aktif altyapıda olduğunu Max 50 alacağımı söylüyor sizce hangisi doğrudur?

1608743110853.png

1608743174647.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapımı ev telefonu üzerinden sorguladığımda 35 Mbps Max hız yazıyor ancak adresten sorguladığımda aktif altyapıda olduğunu Max 50 alacağımı söylüyor sizce hangisi doğrudur?

Eki Görüntüle 797298

Eki Görüntüle 797301

Ev telefonunda bir problem olabilir. Adres üzerinden yaptığınıza göre TurkNet altyapısı mevcut.

Buralardan da sorgular mısınız?

Bu Türk Telekom'un altyapısına bakar. Adam TurkNet'inkine bakmak istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet aktif altyapısı var yüksek upload alacaksın. Kendi altyapıları var. Telekom üzerinden vea altyapısı gösteriyor. Kendi adresini sorgulayınca aktif altyapılını göstermiş. Yapa altyapın olduğu için yüksek upload alabilirsin.

TurkNet aktif altyapısı var yüksek upload alacaksın. Kendi altyapıları var. Telekom üzerinden vea altyapısı gösteriyor. Kendi adresini sorgulayınca aktif altyapılını göstermiş. Yapa altyapın olduğu için yüksek upload alabilirsin.
Hocam çok haklısın.
Keşke bende de olsa bu altyapıyı yaptırabiliyor muyuz? Ben 100’e 4 alıyorum yani öyle yazıyor.

Netspeed Facebook sayfasına mesaj atarak santrale olan uzaklığını öğrenebilirsin. Türknet YAPA'da santrale olan uzaklığın çok önemli. Eğer 700 metre üzeri isen bulaşma derim, yakınsan çok şanslısın. (Internet sitesinden de sorgulanabiliyormuş.)

Millenicom'a geçmeni tavsiye ederim üstad. 8 Aydır sorunsuz kullanıyorum. Üstelik taahhüt vermiyorsun paketleride uygun diyebilirim. Fiyat arttığında sorun yaşadığında ücret ödemeden vazgeçebiliyorsunn

Ayrıca referans kodu ile üye olursan hem sen hemde ben 1 ay hediye internet kazanıyoruz.
Millenicom arkadaşını getir kodu : 56315A76

Artı -2 Eksi
NetSpeed Facebook sayfasına mesaj atarak santrale olan uzaklığını öğrenebilirsin. TurkNet Yapa'da santrale olan uzaklığın çok önemli. Eğer 700 metre üzeri isen bulaşma derim, yakınsan çok şanslısın. (Internet sitesinden de sorgulanabiliyormuş.)

NetSpeed sitesinden bakmıştım 451 metre diyordu 41 Mbps Max hız.
Şubatta taahhütüm bitecek TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum 16 Mbps internete tahammülüm kalmadı. Yüksek hızlı paketlerde de Türk Telekom F/P gelmiyor bana başka öneriniz var mıdır arkadaşlar?

NetSpeed sitesinden bakmıştım 451 metre diyordu 41 Mbps Max hız.
Şubatta taahhütüm bitecek TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum 16 Mbps internete tahammülüm kalmadı. Yüksek hızlı paketlerde de Türk Telekom F/P gelmiyor bana başka öneriniz var mıdır arkadaşlar?
Aktif Altyapı'da olduğun için TürkNet öneririm, eğer sorun yaşarsan Millenicom'a bakabilirsin dostum. Hepsi taahütsüz internet sunuyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı