TurkNet altyapı sorgusu diğer blokların aksine 16 Mbps gözüküyor

Aramasına gerek yok, dediğim gibi Twiiter'den mesaj atarak kolayca çözebilir. Neden bu kadar uğraşıyor anlamış değilim.
Zaten sizin dediğinizi yapmayı düşündüm ancak ilk önce yapabileceğim başka bir seçenek var mı diye bekledim belki başka türlü halledebilirim diye. Muhtemelen de birkaç saat içerisinde de yazacağım çok fazla uğraştığım bir şey yok yani. Ayrıca yardımınız için de teşekkür ederim.

Zaten sizin dediğinizi yapmayı düşündüm ancak ilk önce yapabileceğim başka bir seçenek var mı diye bekledim belki başka türlü halledebilirim diye. Muhtemelen de birkaç saat içerisinde de yazacağım çok fazla uğraştığım bir şey yok yani. Ayrıca yardımınız için de teşekkür ederim.
Hali hazırda internet kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Hattınız VDSL ise orayı kafanıza takmayın, değiştirmek isterseniz de geçiş yapın.

TurkNet altyapısı sorguladığım zaman bana maksimum 16 Mbps hız vereceğini söylüyor ancak site içindeki diğer bloklar için sorgularsam 68 Mbps vereceğini söylüyor. Yan blok ile aramda görseldeki gibi ortalama 15-20 metre var.

Eki Görüntüle 1302028

Aşağıdaki görseldeki bütün bloklarda benim oturduğum yer hariç hepsi 68 Mbps ancak benim oturduğum bina 16 Mbps olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1302029

Acaba sorgulamada bir hata olabilir mi eğer yoksa buna bir çözüm bulma imkanımız yok mudur?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Merhabalar, VDSL portunun dairenize bağlı olan santralde dolu olması ya da olmaması nedeniyle bu görüntülemeyi alıyor olabilirsiniz. 16 mbps üzerinden hizmet başlattığınızda vdsl portunun uygun olması durumunda kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı