TurkNet anlaştığımız fiyatı yollamıyor

ftlX0

Kilopat
Selamlar. Ben 85 TL'ye TurkNet ile anlaşmıştım. Kurulum ücretide otomatik talimat ile başlatamadığımız için 125 TL gibi bir fiyat gelmesi lazımdı. Ama sorun şu ki bizim faturamıza sonradan bize bilgi verilmeden faturamız 124 TL gelecekmiş. Bize açıklamaları gereken şeyi açıklamamışlar 39 TL artı fiyatla TV hizmeti diye bizde bunu istemiyoruz diyoruz TV hizmeti olmasa bile 124 TL gelecek diyorlar ama biz 85'e anlaştık diyoruz. Ocak ayından sonra şunlar bunlar oldu diye açıklama yapıyorlar fakat bize böyle bir bilgi verilmedi bu durumda ne yapabilirim arkadaşlar. Bilgili arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum zaten taahhütte yok. Yani 125 ödeyeceksem neden burada durayım ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarı ile ilk defa internet kullanacaksanız 120 TL ücret alınıyor modeme kadar kablo çekmek için onuda faturaya ek 3 taksit ile ödeyebilirsiniz. Sizinle iletişime geçen kişiler dolandırıcı. Arayıp iptal ve iade isteyin. Daha sonra isterseniz TürkNet'in kendi sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı