TurkNet aşırı yavaşlıyor

sasi

Hectopat
Ben 1 yıldır TurkNetliyim ve 100'lük paketteyiz ama altyapımız Türk Telekom ama yavaş olmasanın sebebi altyapı değil. Şöyle anlatayım: Steam'den 12 MB'lik bir oyun güncellemesine bile neredeyse çökecek kadar fazla yavaşlıyor. Bazen direkt zaten modem kırmızı ışık verebliyor. Ben bunu kendi sitelerinden 100 bin kere yazdım, eve de geldiler ama hiçbir zaman düzelmedi. Sizce ne yapmalıyım?

1636807971652.png
a
Speed test sonuçları nasıl?

Bulunduğun bölgede TurkNet ilgili olmayabilir Netspeed deneyebilirsin, Destek talebi oluşturmayı dene ve şikayetvar'da talep aç. İsteğe bağlı binadaki internet tesisatını yenilemekte fayda var.

Bulunduğun bölgede TurkNet ilgili olmayabilir Netspeed deneyebilirsin, destek talebi oluşturmayı dene ve Şikayetvar'da talep aç. İsteğe bağlı binadaki internet tesisatını yenilemekte fayda var.

Bina eski değilki 2019 da yapıldı ne kadar eski olabilir ki internet tesisatı.

10'a kadar çıkıyor sonra KBlere kadar düşüyor ve hiçbir şey inemiyor sonrasında.
Speed test sonuçlarına göre saniyede maksimum 12 megabyte dosya indirebilirsiniz. Şuan karşılaştığınız sorun arabellekle ilgili olabilir, eğer arabellek boyutu düşükse indirme duraklatılır ve diske yazılır.

Geri
Yukarı