TurkNet Başvuru Belge Sorunu

Makaleler
18
Yer
İzmir
Cuma günü TurkNet'e başvurumu yaptım ve cumartesi günü Muğla Menteşe MNG Kargo Şubesi'ne belgeleri verdim ve bugün saat 11.37'de evraklar TurkNet Merkezi'ne teslim edilmiş olarak gözüküyor. Ama bana bugün saat 13 sularında TurkNet tarafından belgeleri göndermem gerektiğini söyleyen bir mesaj aldım. Ne yapmam gerekiyor ? TurkNet Online İşlemler'de de aynı süre gözüküyor. İstenen ön kampanya bilgilendirme formu ve kullanıcı sözleşme formunu da istedikleri gibi doldurup gönderdim. T.C. Kimlik Fotokopi'mi de yaratıp koydum Online İşlemler Merkezi'ne.

Cuma günü TurkNet'e başvurumu yaptım ve cumartesi günü Muğla Menteşe MNG Kargo Şubesi'ne belgeleri verdim ve bugün saat 11.37'de evraklar TurkNet Merkezi'ne teslim edilmiş olarak gözüküyor. Ama bana bugün saat 13 sularında TurkNet tarafından belgeleri göndermem gerektiğini söyleyen bir mesaj aldım. Ne yapmam gerekiyor ? TurkNet Online İşlemler'de de aynı süre gözüküyor. İstenen ön kampanya bilgilendirme formu ve kullanıcı sözleşme formunu da istedikleri gibi doldurup gönderdim. T.C. Kimlik Fotokopi'mi de yaratıp koydum Online İşlemler Merkezi'ne.
Twitter üzerinden yardım alabilirsin. Durumunu tweet olarak yazarsan yardımcı olurlar.

Bende de aynısı olmuştu mesaj at o mesaja karşılık elinize ulaşmış olması gerek diye geri cevabı gündüz atarlar biraz yavaş çalışıyorlar kullanıcı yoğunluğu da var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı