TurkNet başvuruda belge istiyor mu?

Hastar Sait

Picopat
Daha fazla  
TurkNet'e başvurmayı düşünüyorum. Üç sorum olacak;

TurkNet 12 ay boyunca peşin ödemeli interneti satın aldık diyelim. Ancak 12 ay öncesinde iptal ettirsek verdiğim parayı geri alabiliyor muyuz? Deneyimi olanlar yazarsa sevinirim.

TurkNet başvurusu için sadece Online'dan yapılan işlemler yeterli mi? Evrak mevrak doldurup kargolama vb. işleri var mı?

Aramızda TurkNet'ı kullanıpda iptal eden varsa süreci öğrenmek isterim. Herhangi bir kriter var mı veya bir sorun?

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

1. soru: Kalan ayların ücretini geri alıyorsunuz diye biliyorum.

2. soru: e-Devlet üzerinden hızlı başvuru sistemi var.

3. soru: Online işlemlerden veyahut arayarak iptal talebi bırakıyorsunuz. Fiber abonelikte iseniz verilen modemi anlaşmalı kargo firması ile iade ediyorsunuz.

Ben VDSL'de hem TurkNet hem de Netspeed kullanmış biri olarak TurkNet'i daha iyi buldum ping konusunda, hız konusunda ikisi de aynı. Şu an TurkNet GigaFiber kullanıyorum arada bir hızda düşme olsa da genelde memnunum.

1. soru: Kalan ayların ücretini geri alıyorsunuz diye biliyorum.

2. soru: e-Devlet üzerinden hızlı başvuru sistemi var.

3. soru: Online işlemlerden veyahut arayarak iptal talebi bırakıyorsunuz. Fiber abonelikte iseniz verilen modemi anlaşmalı kargo firması ile iade ediyorsunuz.

Ben VDSL'de hem TurkNet hem de Netspeed kullanmış biri olarak TurkNet'i daha iyi buldum ping konusunda, hız konusunda ikisi de aynı. Şu an TurkNet GigaFiber kullanıyorum arada bir hızda düşme olsa da genelde memnunum.
Benim alt yapım sadece fiber destekliyor VDSL desteklemiyor. Acaba turknet adresime gigafiber çekebilir mi? Ücreti var mıdır.

TurkNet'e başvurmayı düşünüyorum. Üç sorum olacak;

TurkNet 12 ay boyunca peşin ödemeli interneti satın aldık diyelim. Ancak 12 ay öncesinde iptal ettirsek verdiğim parayı geri alabiliyor muyuz? Deneyimi olanlar yazarsa sevinirim.

TurkNet başvurusu için sadece Online'dan yapılan işlemler yeterli mi? Evrak mevrak doldurup kargolama vb. işleri var mı?

Aramızda TurkNet'ı kullanıpda iptal eden varsa süreci öğrenmek isterim. Herhangi bir kriter var mı veya bir sorun?

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, kampanya sontası hizmeti iptal etmeniz durumunda kullanım yapmadığınız ayların ve günlerin iadesi yapılıyor. Başvuru için sitemizden işlem yapabilir ya da e-devlet üzerinden işlemleri tamamlayabilirsiniz. Taahhütlü hizmet vermediğimiz için iptal için bir kriterimiz yok. Fiber aboneliklerde modemi ücretsi olarak gönderdiğimiz için, hizmet iptali sonrası cihazın bize iade edilmesi gerekiyor.

Geri
Yukarı