TurkNet başvuru sonrası kimse aramıyor

guapo07

Centipat
Daha fazla  
Cuma günü TurkNet'e büyük umutlarla gecis yaptım 48 saat içerisinde randevu alınacak denmektedir fakat 48 saati geceli cok oldu TurkNet'e bildiri yaptığımda halde en kısa sürede sizi arayacaklar diyorlar fakat ulasan olmadı bu sürec daha uzar mı? Çunku internetimi kullanmaya baslamadan kapatmayı dusunuyorum.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma günü TurkNet'e büyük umutlarla gecis yaptım 48 saat içerisinde randevu alınacak denmektedir fakat 48 saati geceli cok oldu TurkNet'e bildiri yaptığımda halde en kısa sürede sizi arayacaklar diyorlar fakat ulasan olmadı bu sürec daha uzar mı? Çunku internetimi kullanmaya baslamadan kapatmayı dusunuyorum.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 2 ila 6 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Ekipler sizinle iletişime geçerek randevu oluşturacaklardır.

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
bana yarın gelicekler öyle dediler ve tam 10 günü geçti

Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 2 ila 6 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Ekipler sizinle iletişime geçerek randevu oluşturacaklard
aktivasypm
Screenshot_20220928-130518_TurkNet.jpgaktivasyonum yapıldıgı bılgısı cok onceden geldi kurulum icin gelecek arkadaslardan randevu ıcın aranamıyorum

bana yarın gelicekler öyle dediler ve tam 10 günü geçti
Merhaba, özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletebilir misiniz? Yardımcı olmak isterim 🙏

Eki Görüntüle 1530084aktivasyonum yapıldıgı bılgısı cok onceden geldi kurulum icin gelecek arkadaslardan randevu ıcın aranamıyorum
Merhaba, müşteri numaranızı özel mesajlar üzerinden iletebilir misiniz? Size yardımcı olacağım 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı