TurkNet Belgelerinizi kuryeyle imzalama

YcLGaMeR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
Bugün TurkNet başvurusunda bulundum. Ve Türk Telekom'dan geçiş yapacağım. Ancak herkes MNG Kargo'ya gidip kendisi hallediyormuş. Ancak bana böyle bir şey söylenmedi ve direkt TurkNet uygulamasında belgeleri indirebiliyorum ancak kuryeyle teslim edilecek imzalar alınacak asktivasyon işlemlerine devam edeceğiz yazıyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Ben mi göndereceğim yoksa bekleyecek miyim? Bir numaradan arayıp randevu alacaklarmış ama bilmiyorum tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçiş yapacağımda belgeleri mail yoluyla boş bir şekilde göndermişlerdi. Ben çıktısını alıp doldurup anlaşmalı oldukları kargo ile onlara göndermiştim.

Ben abone olurken aktivasyon hizmeti de almıştım, kutudan eve yeni kablo bağlatmak istediğim için. O zaman gelen teknik ekibe teslim etmiştim abonelik evraklarını.

Bugün TurkNet başvurusunda bulundum. Ve Türk Telekom'dan geçiş yapacağım. Ancak herkes MNG Kargo'ya gidip kendisi hallediyormuş. Ancak bana böyle bir şey söylenmedi ve direkt TurkNet uygulamasında belgeleri indirebiliyorum ancak kuryeyle teslim edilecek imzalar alınacak asktivasyon işlemlerine devam edeceğiz yazıyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Ben mi göndereceğim yoksa bekleyecek miyim? Bir numaradan arayıp randevu alacaklarmış ama bilmiyorum tabii.

Kurye gelip sizden alırsa kurye ücret alıyor, siz gönderirseniz ücretsiz gönderiyorsunuz.

Hepinize teşekkürler. Bu sistemi biliyordum ancak bu en son kurye olayı kafamı karıştırdı. Bunu da sayenizde anladım teşekkürler.
Konuya son notumu düşmek istedim. Bu eve gelip imzalatma olayını ücretsiz olarak yeni getirmişler sağ olsun internet geçişini çok kolay, evimden çıkmadan halletmemi sağladılar. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Hepinize teşekkürler. Bu sistemi biliyordum ancak bu en son kurye olayı kafamı karıştırdı. Bunu da sayenizde anladım teşekkürler.
Konuya son notumu düşmek istedim. Bu eve gelip imzalatma olayını ücretsiz olarak yeni getirmişler sağ olsun internet geçişini çok kolay, evimden çıkmadan halletmemi sağladılar. Teşekkürler.

Ben de aynı şekilde Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapacağım dün abonelik başlattım. Sizin kaç günde işler bitti kurye ne zaman sürede geldi süreç nasıl işledi?

2 hafta önce geçtim. Sadece uygulamaya kimlik fotokopisi yükledim. Servis geldi ve belgemin olmadığını söyledim. Onlarda sorun olmadığını yanlarında olup, imzalayabileceğimi söylediler. Bu şekilde halletim.

Geri
Yukarı