TürkNet Belgelerinizi Bekliyoruz Sorunu

Türknet'e ulaşmaya çalışırken bugün bazı yerlere tıklayarak SMS yoluyla kullanıcı adı ve şifre geldi ama Online İşlemler'de hala daha belgelerimi bekliyorlar ve beni belgelerim hazır değil diyerek arıyorlar. Ben bunların peşinde koşmaktan bıktım. Acaba başvurumu nasıl iptal edebilirim?
Birde başka bir tarayıcıdan veya telefonun internetinden online işlemlere giriş yapabilirmisin. Ben denemiştim operada buglu kalmıştı belgeler ulaşmadı yazıyordu chrome'dan girince aktivasyona hazırlanıyor yazıyordu bir denermisin. Başvurunu nasıl iptal ediceksin bir fikrim yok.

Birde başka bir tarayıcıdan veya telefonun internetinden online işlemlere giriş yapabilirmisin. Ben denemiştim operada buglu kalmıştı belgeler ulaşmadı yazıyordu chrome'dan girince aktivasyona hazırlanıyor yazıyordu bir denermisin. Başvurunu nasıl iptal ediceksin bir fikrim yok.
Opera'dan giriyordum Chrome'da denedim, telefonda da her iki yerden denedim hatta ama değişen bir şey yok.

Düzeldi mi? Yoksa şu an Netspeed’de misiniz? Benim de bugün teslim alınmış ancak hala bekliyoruz diyorlar. Eğer yarına bir gelişme olmaz ise destek kaydı açarım.

Düzeldi mi? Yoksa şu an Netspeed’de misiniz? Benim de bugün teslim alınmış ancak hala bekliyoruz diyorlar. Eğer yarına bir gelişme olmaz ise destek kaydı açarım.
Düzelmedi. Kayıt açtım cevap vermedileri, aradım açmadılar, ulaşmaya çalıştım herhangi bir yerden yok yok. En sonunda kendileri o kadar yazmama rağmen pişkin pişkin arayıp belgeleri istediler tekrardan. Delirdim tabi, söyledim iptal etmelerini falan ama yüzüme kapattılar. Bir hafta sonrada iptal ettiler.
Şuan Netspeed'deyim ve çok memnunum. 5 ayda 2 sorun yaşadım ve 10 dakika geçmeden düzelttiler.

Benim de mevcut taahüd bitecek 2-3 gün sonra. Telekomdan iptal türknetten açılış işleriyle uğraşmamak için gönderdim belgeleri türknete. Umarım bekleme süreci uzun sürmez. Türknetin müşteri ile iletişimi sıkıntılı olduğu aşikar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı