nahruno

Femtopat
Daha fazla  
TurkNet 81Mbps dedi ama 40 veriyor. Hat değerlerinde maksimum alabilecegim hız da 60 gözüküyor. Bana yalan mı söylendi yoksa hat bu kadar mı kaldırıyor gerçekten?

Hocam bende TurkNet kullanıyorum benim de 88 almam gerek ama 69Mbps alıyorum klasik TurkNet'in yaptıkları hatalar işte yine de fiyatından dolayı bu durumu görmezden geliyorum.

Aynen ben de fiyattan dolayı göz ardı ediyorum. İşin komik kısmı arıza kaydı oluşturdum hız yavaş diye 60 maksimum alabileceğim hız galiba daha önce de TTNET'deyken 49 alıyordum 50 limit varken şimdi ne oldu da 40 alıyorum bir türlü çözemiyorlar oyalayıp duruyorlar
Bunlar da SS'ler. NetSpeed'de yazan TurkNet'in sitesinde de yazıyordu aynısı
Hat değerlerinden anlayan arkadaş var mı neden Max 60 yazıyor da 43 alıyorum daha hiç 60 görmedim vallahi.
Aynen ben de fiyattan dolayı göz ardı ediyorum. İşin komik kısmı arıza kaydı oluşturdum hız yavaş diye 60 maksimum alabileceğim hız galiba daha önce de TTNET'deyken 49 alıyordum 50 limit varken şimdi ne oldu da 40 alıyorum bir türlü çözemiyorlar oyalayıp duruyorlar
Bunlar da SS'ler. NetSpeed'de yazan TurkNet'in sitesinde de yazıyordu aynısı
Hat değerlerinden anlayan arkadaş var mı neden Max 60 yazıyor da 43 alıyorum daha hiç 60 görmedim vallahi.
daha hiç 60 görmedim hat değerlerinden anlayan arkadaş varmı niye
1628764454639.png

Dosya Ekleri

• net speed alt yapı sorgulama.png
    net speed alt yapı sorgulama.png
    63,4 KB · Görüntüleme: 29
  • türknet arıza kaydı.png
    türknet arıza kaydı.png
    31 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı