TurkNet çalışanına teşekkür etmek

Yer
İstanbul
Merhaba, 2 destek kaydımda da bana yardımcı olan, müşteriyi adam yerine koyan, dinleyen ve anlayan, aynı zamanda çözüm olanaklarını zorlayan Fırat K. İsimli müşteri temsilcisi için şirketinize ve bu müşteri temsilcisinin yöneticelerine teşekkür mesajı iletmek istiyorum. Bu işlemi nereden yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 destek kaydımda da bana yardımcı olan, müşteriyi adam yerine koyan, dinleyen ve anlayan, aynı zamanda çözüm olanaklarını zorlayan Fırat K. İsimli müşteri temsilcisi için şirketinize ve bu müşteri temsilcisinin yöneticelerine teşekkür mesajı iletmek istiyorum. Bu işlemi nereden yapabilirim?

Yapması gereken işi yapmayan o kadar çok ki, insan işini yapanı görünce kapısına çelenk bırakası geliyor. Konuya gelecek olursak bir çalışanın özel bilgilerini bulamazsınız, bu yüzden teşekkür edebileceğiniz bir mecra yok. Sosyal medyada ismi ile belki bulabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Vâreste Feylesof 2 destek kaydımda puanlama olarak 1 vermiştim ve müşteri temsilcisini değerlendirmedim. Yani çalışan gerekli bilgileri vermişti. Fakat daha sonrasında tekrar aradı. "Bir hatam var ise çözmek isterim." dedi. Yani yapması gerekenden fazlasını yaptı.

Bugün konuştuk 1 saat önce. Dsmart bana bu ay fatura çıkarmış. Ama ben 30.01.2022 tarihinde Turknet'ten hizmet almaya başladım. Geçiş işlemi ne zaman yapıldığına dair net bilgi istedim. 2 saat öncede aramıştı aynı kişi fakat sinirli anıma gelince ve bana ekranlarımızda hizmetiniz 01.02.2022 tarihinde başladığını iletince beni biraz sinirlendirdi. Bende 1 puan verdim. Sonuçta işini yapmıştı. Ekranda görünen bilgiyi verdi. Tekrar aradı ve gene uzun bir konuşmadan sonra benim hizmeti 30.01.2022 tarihinde aldığım ortaya çıktı. Benim sunduğum deliller ile. Bunu neden netleştirmeye çalışıyorum? Dsmart'ın haksız faturasını iptal ettirmek için. Bana farklı çözüm önerileri de sundu. Yani bilmeyen bir kullanıcı için gereken bilgileri. Uzun süre bu işi yaptığım ve eğitimi verdiğim için zaten bu bilgilere sahiptim. Aynı zamanda 1 aylık ücretsiz internet önerdi. Ben istemedim. Sonuçta Turknet'ten kaynaklı bir durum yoktu. Geçiş işlemleri sırasında bir sıkıntı olabilir, evrak bakımından. Benim amacım THH'ine yapacağım başvuruda herşeyin net olması. Dsmart'ın hık mık edememesidir.

Sonuçta 1 puan verdim. Hatalı bir durumda nasıl 1 puan veriyor isem, bu hatayı düzeltmeye çalışmasını ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmasını ödüllendiririm.

Kişisel bilgilerine ihtiyaçım yok. Daha öncede farklı yerlerden bu şekilde işini hakkıyla yapanlara teşekkürümü ilettim. Destek kaydım, müşteri numaram vs. belli. Bir şekilde o kişi bulunur. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı