TurkNet Çekmeköy'de GigaFiber altyapı çalışması yapacak mı?

CoffeeCake_AoE

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
@500498 Selamlar. Takviminizde Çekmeköy Merkez Mahallesi'nde GigaFiber altyapı çalışmasına dair bilgi var mı? GigaFiber altyapısı getirilecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@500498 selamlar. Takviminizde çekmeköy merkez mahallesi'nde GigaFiber altyapı çalışmasına dair bilgi var mı? GigaFiber altyapısı getirilecek mi?

Ben bu konu ile ilgili TurkNet'e destek kaydı açtım fakat söylemiyorlar nerelere altyapı yapılacağını :(

İstanbul çekmeköy herhalde başka bir çekmeköy bilmiyorum, ben sormuştum bunun bilgisini veremiyoruz ama çalışmalar başladığında haberiniz olur tarzı bir şey demişlerdi.

Cidden mi bayağı mutlu oldum şu an. Acaba sokak sokak fark eder mi? Ederse cenk caddesi, oktay sokak adresini özellikle sorgular mısınız rica etsem :)
O detaya sahip değilim. Gigafiber adresinden başvuru yapmanız süreci hızlandıracaktır. Size mesaj ilettim. Adres bilgilerinizi iletirseniz sisteme işlemek isterim.

Sitesinden baktığımda GigaFiber yakında gözüküyor benim adresim için 3-4 alt sokağa gittim fiber çekiyorlar ama 1 ayda 1 sokak anca ilerliyorlar çalışan sayısı çok az İzmir için durum böyle.

Geri
Yukarı