TurkNet 1000 Mbps download 1000 Mbps upload paketi ne kadar?

Yanlış anlamazsanız bir şey soracağım. Hangi işle uğraşıyorsunuz? 1000 upload gerçekten fazla.
Yazılım. Yurtdışına upload yapacağım ondan dolayı.
Bundan dolayı upload'ın yüksek olması benim yararıma. Simetrik 1000MBPS olsa tadından yenmezdi ama dediğiniz öyle olmuyormuş.

1000 MBPS upload paketleri henüz yok da bir süre önce birkaç aylığına 1000 MBPS simetriği GigaFiber altyapısında müşterilerine hediye ediyorlardı.

Turkcell 1000MBPS 20 upload nasıldır?
Kötü olacağını sanmıyorum. 1000 MBPS upload da olan simetrik paketleri de yok muydu Turkcell ve Türk Telekom'un? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Tabii, Türk Telekom'u tavsiye etmem de.

Hocam o zaman yüksek upload içiren paketler daha iyi olur.
Evet ondan dolayı upload önemli. Bunun yanında indirmede yapacağım download'ta önemli. Onun için simetrik paket bakıyorum. Geçen günlerde videoyun ile discord üzerinden konuşma şansı yakaladım ve gayet memnunum demişti. TurkNet kullanıyor kendisi.
1000 MBPS upload paketleri henüz yok da bir süre önce birkaç aylığına 1000 MBPS simetriği GigaFiber altyapısında müşterilerine hediye ediyorlardı.

Kötü olacağını sanmıyorum. 1000 MBPS upload da olan simetrik paketleri de yok muydu Turkcell ve Türk Telekom'un? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Tabii Türk Telekom tavsiye etmem de.
Türk Telekom istemiyorum gerçekten hizmetleri çok kötü. Turkcell'in simetrik internetini bulamadım. TurkNet'in ise Simetrik ve Yüksek Hızlı İnternet Kampanyasında İndirim | TurkNet bunu gördüm "TurkNet simetrik internet" yazınca bu çıkıyor.

Evet ondan dolayı upload önemli. Bunun yanında indirmede yapacağım Download'ta önemli. Onun için simetrik paket bakıyorum. Geçen günlerde videoyun ile Discord üzerinden konuşma şansı yakaladım ve gayet memnunum demişti. TurkNet kullanıyor kendisi.

Hocam genellikle YouTuber'ya da yayıncılara öncelik tanıyorlar ve kesmiyorlar. Bu kadar pahalı internetin kötü olacağını sanmam ama kötüyse taahhüt olmadığından çıkarsınız.

Hocam genellikle YouTuber'ya da yayıncılara öncelik tanıyorlar ve kesmiyorlar. Bu kadar pahalı internetin kötü olacağını sanmam ama kötüyse taahhüt olmadığından çıkarsınız.
Turkcell'in 1000-20 paketinin bende kötü olacağını sanmıyorum. Ama ona hergün 100MBPS yapmak için boost yüklemek gerekiyor. Onun yerine direkt 1000MBPS - 1000MBPS almak daha mantıklı geldi. Birde GigaFiber Maslak 1453'te var mı ? Her yerde yok diye biliyorum.
ama attığım linkte TTNET metro ethernet
Simetrik internet dediğiniz metro ethernettir hocam, kurumsal firmalara verilir o internet genelde ve fiyatı çok yüksektir. Turknet'i bilmiyorum ama attığım linkte TTNET metro ethernet 1.000 Mbps 55 bin TL :).

Metro Ethernet İnternet | Servisler | Türk Telekom Kurumsal
Yani ben bu kadar beklemiyordum max. 10.000TL'dir diyordum ama 55.000TL gerçekten yüksek.
Simetrik internet dediğiniz metro ethernettir hocam, kurumsal firmalara verilir o internet genelde ve fiyatı çok yüksektir. Turknet'i bilmiyorum ama attığım linkte TTNET metro ethernet 1.000 Mbps 55 bin TL :).

Metro Ethernet İnternet | Servisler | Türk Telekom Kurumsal
Ve vergiler ile 70.000TL oluyor.

turknet.png

Hocam sadece bu çıkıyor.

Geri
Yukarı