TurkNet ekip ücret ödemesi

BATORYA

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. TurkNet'ten ekip talep etmiştim. Bir teknisyen geldi hatta en ufak işlem yapmadan tamirat yapmadan gitti. Sadece modemin eski ara sıra kesintiler ondan olur dedi gitti. Sitelerinde arızanın kullanıcıdan kaynaklı olmaması durumunda para alınmayacağını yazmışlar şimdi bunlar soyguncu değil de nedir? Hakem heyetine gitsem sonuç çıkar mı? Dediğim gibi adam gelip evimde tek bir işlem bile yapmadı değer ölçüp sonuçlar iyi deyip gitti.

Arkadaşlar merhaba. TurkNet'ten ekip talep etmiştim. Bir teknisyen geldi hatta en ufak işlem yapmadan tamirat yapmadan gitti. Sadece modemin eski ara sıra kesintiler ondan olur dedi gitti. Sitelerinde arızanın kullanıcıdan kaynaklı olmaması durumunda para alınmayacağını yazmışlar şimdi bunlar soyguncu değil de nedir? Hakem heyetine gitsem sonuç çıkar mı? Dediğim gibi adam gelip evimde tek bir işlem bile yapmadı değer ölçüp sonuçlar iyi deyip gitti.
Merhabalar, özel mesaj yoluyla müşteri numaranızı iletir misiniz?

Son düzenleme:
Cidden gelip kontrol yapmak için para mı talep ediyorlar rezalet TT gibi? İyi ki Kablonet'te öyle birşey söz konusu değil.
Sorma hocam. Tek işem olmadı ya gelmişler para talep ediyolar. Modem arızası varsa bile ücret talep edilir yazmıslar birde sanki gelip modemi değiştide para istiyor hakem heyetine basvurcam.
Merhabalar, özel mesaj yoluyla müşteri numaranızı iletir misiniz?

Merhabalar, ekipler arızalara müdahale ve çözüm uygulamadığı ücret talep edilmiyor.
Bir görevli geldi en ufak işlem yapmadan gitti. Ne demek para almıyorlar ? hala evimde ekli kablo kullanıyorum gelsinler baksınlar istiyosanız kanıtlım yani. Tek kablo çekmeden tek ıslem yapmadan para talep ediyosunuz soyguncusunuz sız hakem heyetine basvurcamn

Geri
Yukarı