TurkNet Esenler/Fevzi Çakmak Mahallesi'ne GigaFiber hizmeti gelecek mi?

wSaLvadoR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
TurkNet kullanmaktayım ve şu anda 50/8 internet hizmeti alıyorum ve bu uzun zamandır böyle. 2-3 yıl önce ilk VDSL geldiğinde hattım 100-120 Mbps'lere kadar desteklemekteydi fakat şu an 50'lerde geziniyorum. İstanbul/Esenler Fevzi Çakmak adresindeyim. İlk VDSL gelen yerlerden olmasına rağmen halen nasıl GigaFiber hizmeti gelmedi merak ediyorum. GigaFiber istiyorum sitenizden kayıt oluşturdum hatta benimle birlikte üst sokağımda oturan 5-6 kişi daha oluşturdu. Umarım bir an önce gelir. Acaba planlarınız arasında var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet fibere geçmeyin nokta. Son görüşmeyi tarihleri atıyorum. 48 saat dolmadan kapatmışlar konuyu. Ben yine iyi ve stabil hız alamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    120,5 KB · Görüntüleme: 23
  • 2,.png
    2,.png
    182,6 KB · Görüntüleme: 18
Az önce binama tekrardan Türknet kurulum ekibi geldi başka komşulara bağlamak için hemde 2 kişiye bağlamak için :) Bu sefer yakaladım konuştum direk sordu siz halihazırda abonemisiniz diye evet deyince gülüp size farklı ekip gelecek dedi. Hatta gelen ekip başka şehirden bile gelebilir dedi. Bana bağlamak istediğini fakat bağlamasının mümkün olmadığını söyledi. Bende hemen Türknet'e iptal başvurusunda bulundum. Ne olacaksa olsun artık allahın cezası internete.
Merhaba, işlemlerinizin önceliğini iletmiştim ve kontrol ettiğimde bugün için randevunuz oluşturulmuş. Ekipler adrese gelerek bağlantınızı yapacaklardır.

TurkNet fibere geçmeyin nokta. Son görüşmeyi tarihleri atıyorum. 48 saat dolmadan kapatmışlar konuyu. Ben yine iyi ve stabil hız alamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz?

Son düzenleme:
Merhaba, işlemlerinizin önceliğini iletmiştim ve kontrol ettiğimde bugün için randevunuz oluşturulmuş. Ekipler adrese gelerek bağlantınızı yapacaklardır.

Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz?

57972255. bana ne zaman tamamlanır onu söylemeniz yeterli. Yani yeni döşenen altyapının ne kadar yük altında kalacağını kestirmek zor olmamalı bence. Buna rağmen agresif bir şekilde kurulumlar yapılıyor. Mevcut müşteri daha hizmet alamıyor ki.

57972255. bana ne zaman tamamlanır onu söylemeniz yeterli. Yani yeni döşenen altyapının ne kadar yük altında kalacağını kestirmek zor olmamalı bence. Buna rağmen agresif bir şekilde kurulumlar yapılıyor. Mevcut müşteri daha hizmet alamıyor ki.
Hız profilinizde yaşanan sorunun çözümü için kaydınızla ilgilenen uzmanımıza bilgi verdim. Kendisi kontrol ederek size dönüş sağlayacak.

3 gün önce bir üst katımdaki komşuma fiber döşendi çünkü yeni başvuru yapmış :D Ben 3 Ekimden beri randevu için bekliyorum çünkü türknete sadık kaldığım için teşekkürler TürkNet :)

Yeni konular

Geri
Yukarı