TurkNet Esenler/Fevzi Çakmak Mahallesi'ne GigaFiber hizmeti gelecek mi?

wSaLvadoR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
TurkNet kullanmaktayım ve şu anda 50/8 internet hizmeti alıyorum ve bu uzun zamandır böyle. 2-3 yıl önce ilk VDSL geldiğinde hattım 100-120 Mbps'lere kadar desteklemekteydi fakat şu an 50'lerde geziniyorum. İstanbul/Esenler Fevzi Çakmak adresindeyim. İlk VDSL gelen yerlerden olmasına rağmen halen nasıl GigaFiber hizmeti gelmedi merak ediyorum. GigaFiber istiyorum sitenizden kayıt oluşturdum hatta benimle birlikte üst sokağımda oturan 5-6 kişi daha oluşturdu. Umarım bir an önce gelir. Acaba planlarınız arasında var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gece 2.5 da internetim gitti yanı ışık kırmızı oldu. Fakat gelişme var mı derseniz maalesef yok :) yine TurkNet şaşırtmadı saolsunlar. Hiçbir işi beceremedikleri gibi bunu da beceremediler. Son 1-2 hafta daha sabrederim sonra güle güle TurkNet. ADSL mi kullanıyorum fiber mi belli değil çünkü. Baktığımda yalnız da değilim hiç kimsede bir şey değişmemiş ve neredeyse esenlerin %60'ı bu sorunu yaşıyor buna rağmen 25-30 gündür çözüme ulaşılamıyor. Benim içinde uzun bekleyişin sonu hüsran gibi duruyor :)

Klasik türko işi işte. Adamlara diyorum ki siz agresif bir şekilde fiber kurulumu yapıyorsunuz. Daha elinizdeki müşterilere hizmet sağlayamaz iken özellikle. Bunu yapan geri zekâlı mı diye soruyorum. Telefondaki temsilci bana daha büyük yerlerde sorun çıkmadığını söyledi. 100 evlik yere 50 evlik hizmet mi olur? Bunu kimse akıl etmemiş mi yani?

Son düzenleme:
Klasik türko işi işte. Adamlara diyorum ki siz agresif bir şekilde fiber kurulumu yapıyorsunuz. Daha elinizdeki müşterilere hizmet sağlayamaz iken özellikle. Bunu yapan geri zekâlı mı diye soruyorum. Telefondaki temsilci bana dah büyük yerlerde sorun çıkmadığını söyledi. 100 evlik yere 50 evlik hizmet mi olur? Bunu kimse akıl etmemiş mi yani?
Bunu hesaplamadan etmeden işe koyulmuş olamazlar, sonuçta yıllardır internet hizmeti veren kurumsal bir firma derdim önceden. Ama artık diyemiyorum. Arkadaş bu ne amatörlüktür.

Durum güncellemesi. Vaat edilen tarih geçti ve gece ne internetim kesildi ne de gündüz hak ettiğim hızlara ulaşabildim. Çalışma olmadı mı? @TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, kontrol ettiğimde şu anda açık bir destek kaydınız da bulunmuyor ama güncel hız testiniz ile birlikte yeni bir kayıt oluşturur musunuz? Fiber ekibimize bilgi vereceğim.

Merhaba, kontrol ettiğimde şu anda açık bir destek kaydınız da bulunmuyor ama güncel hız testiniz ile birlikte yeni bir kayıt oluşturur musunuz? Fiber ekibimize bilgi vereceğim.

Destek kaydına gerek yok ki. Esenlerde 02:00-06:00 gece fiber altyapısı iyileştirmesi yapılacaktı. Görüldüğü kadarıyla yapılmamış. Durum kontrolü istiyorum sadece. Çok istiyorsanız 58087224.

Destek kaydına gerek yok ki. Esenlerde 02:00-06:00 gece fiber altyapısı iyileştirmesi yapılacaktı. Görüldüğü kadarıyla yapılmamış. Durum kontrolü istiyorum sadece. Çok istiyorsanız 58087224.
Hız profilinizde yaşadığınız sorunun devam ettiği bilgisini uzmanımız ile paylaştım. Tekrar kontrol ederek size dönüş sağlayacak.

Benim destek kaydı numaram bu 58009067 yardımcı olabilir misiniz?
Net uzmanımıza bilgi verdim. Gelişme olması durumunda sizinle paylaşacağız.

Geri
Yukarı