TurkNet Fiber Küçükçekmece için nasıl talep edilir?

KachiNet

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Uzmanı
Öncellikle merhaba. TurkNet fiberi mahallemize gelmiş yalnız bana gelen hız yine 95Mbps. VDSL2 karşı binamda yan binamda Full fiber mevcut ben nasıl fiber talep edebilirim? Çok istiyorum kullanmak. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atatürk Mahallesi Yunus Emre Caddesi no : 27

Karşı Binaya Fiber Gelince Diğer Kullandığım iss Bırakıp Koşarak Geldim Umarım Fiber Binamıza Gelir Kullanan Sayısı Fazla Olur
Küçükçekmece / Atatürk mahallesi çalışmalar arasında görünüyor. Binanıza kutu eklenebilir. Tavsiyem Gigafiber bağlantısı üzerinden site yöneticinizin başvuru gerçekleştirmesi yönündedir. Özel mesaj üzerinden açık adresinizi iletirseniz ben de talep olarak sisteme ekleyeceğim.

Küçükçekmece / Atatürk mahallesi çalışmalar arasında görünüyor. Binanıza kutu eklenebilir. Tavsiyem Gigafiber bağlantısı üzerinden site yöneticinizin başvuru gerçekleştirmesi yönündedir. Özel mesaj üzerinden açık adresinizi iletirseniz ben de talep olarak sisteme ekleyeceğim.
Sitede Oturmuyoruz Genel Olarak Eski Bir Bina Olduğu İçin Yönetici Yok Ben Adresimi Size Tam İletiyorum
Dmden Mesaj Atamıyorum Forumda Yeni Olduğum İçin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı