TurkNet fiber neye göre geliyor?

ZENTAR0X

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim semtimde fiber altyapısı var çok da memunum ama arkadaşım Sultangazi'de yaşıyor fiber altyapısı yokmuş. Beraber oyun oynarken benim pingim 50 onun 180 falan oluyor. TurkNet neye göre semtlere fiber diziyor?

Merhaba. Benim semtimde fiber altyapısı var çok da memunum ama arkadaşım Sultangazi'de yaşıyor fiber altyapısı yokmuş. Beraber oyun oynarken benim pingim 50 onun 180 falan oluyor. TurkNet neye göre semtlere fiber diziyor?

Adamlar 1 milyon TL masraf edip 10 müşteri kazanmak istemedikleri için. Arz çok olursa oraya gidip kuruyorlar.

Adamlar 1 milyon TL masraf edip 10 müşteri kazanmak istemedikleri için. Arz çok olursa oraya gidip kuruyorlar.

Bilmiyorum şahsen bana saçma geliyor Sultangazi gibi İstanbul'un bilinen yerlerine talep gelmeden kurmaları gerek 2023 gireceğiz hala fiber altyapıları eksik...

Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Gelen taleplere göre proje ekibimiz değerlendirme yapıyor😇 GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden arkadaşınız talebini iletebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı