TurkNet fiber vadettiği hızı verir mi?

TurkNet'ten altyapımı sorguladığımda 100Mbps interneti 85TL'ye alabileceğimi söylüyor. Geçen sene sokağıma fiber döşediler, şu an Türk Telekom'un 16Mbps internetini kullanıyorum ve 86.5TL ödüyorum, aynı paraya TurkNet 100Mbps hız sunuyor. Sizce bu hızı alabilir miyim? TurkNet'e güvenmeli miyim?

Eki Görüntüle 1039225

Bunun aşağısında yer alan yazıyı atar mısınız?

En kötü ihtimalle kotasız kullanırsınız ki adamların özel altyapısında olduğunuz gözüküyor. Tahminen çok iyi hizmet verirler. Ben de 4 yıl önce falan (belki daha fazla) Türk Telekom'un 16 Mbps'sini kullanıyordum ve çoğu zaman o değere varmıyordu bile. Sonra bari kotasız olur diyerek geçtim ve TurkNet'te 35 kullandım. Şu an çok stabil olmasa da 65 kullanıyorum, yükselttim paketi.

Edit: Fiber yok, VDSL üzerinden alıyorum bu hızı. Türk Telekom'un parasını ödediğim modemi ile kablolu bağlanarak kullanıyorum. Gerisini siz hesaplayın

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle kablosuz kullanacaksanız 100 Mbps yüksek bir hız. Tam 100 Mbps'ye ulaşmak zor. Ama tabii ki 16 Mbps'ye aynı fiyatı ödemekten daha mantıklı.

TurkNet'ten altyapımı sorguladığımda 100Mbps interneti 85TL'ye alabileceğimi söylüyor. Geçen sene sokağıma fiber döşediler, şu an Türk Telekom'un 16Mbps internetini kullanıyorum ve 86.5TL ödüyorum, aynı paraya TurkNet 100Mbps hız sunuyor. Sizce bu hızı alabilir miyim? TurkNet'e güvenmeli miyim?

Eki Görüntüle 1039225
Veriyor hocam. Fiber'de çok az kayıp olur. Zaten en az %75'ini vermek zorundalar internetin.

Ek olarak 5-6 aydır TurkNet kullanıcısıyım. Gerçekten kendimi mağaradan çıkmış gibi hissetim. Türk Telekom'dan sonra ve 16 saat içinde internetimi bağladılar, 1 gün bile sürmedi. Gerçekten aşırı hızlılar. Teknik ekip olsun mobil uygulaması olsun gerçekten muazzam bir ISS. Dedikleri hızı da tam alıyorum.

Bilmeyenler için: TurkNet altyapısı olan yerlerde sabit 100 Mbps alınabiliyor. GigaFiber paketlerini alan (hangisi olursa olsun) 1Gbps interneti ilk 6 ay 85 TL'ye alabiliyor. Ve 6 aydan sonra 85 TL'ye 100 Mbps'ye devam.

Bunun aşağısında yer alan yazıyı atar mısınız?

1621879428289.png

Sayfanın tamamı bu şekilde. Ek bir yazı yok.

Geri
Yukarı