TurkNet fotokopi "object reference not set to an instance of an object" hatası

aygulberkay

Decapat
Daha fazla  
Pazar günü belgeleri getirdiler. İmzaladım 48 saat içinde arayıp aktivasyon yapılacak dendi. 2 gün sonra arandı onayladım 1 saat sonra belgelerde eksik var. Kimlik fotokopisini yükleyin diyorlar. Online hizmetlerden yüklüyorum kaydet dediğimde object reference not set to an instance of an object" hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum da çok sinirim bozuldu. Ne yapacağımı bilemedim.

Pazar günü belgeleri getirdiler. İmzaladım 48 saat içinde arayıp aktivasyon yapılacak dendi. 2 gün sonra arandı onayladım 1 saat sonra belgelerde eksik var. Kimlik fotokopisini yükleyin diyorlar. Online hizmetlerden yüklüyorum kaydet dediğimde object reference not set to an instance of an object" hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum da çok sinirim bozuldu. Ne yapacağımı bilemedim.
Merhabalar, kimliğinizi kenarlarında boşluk olmayacak şekilde ön ve arkasını sırayla yüklemeyi dener misiniz?

@500498 merhaba aynı sorunu yaşıyorum eski kimlik kullanıyorum kimlik fotokopisi seçeneği başlıkta verilen hatayı veriyor o yüzden veraset seçenegini seçip kimliğimin arkalı önlü fotografını yolladım kabul olur mu ?

Geri
Yukarı