TurkNet Gebze'de yavaş ilerliyor

AykutKara34

Kilopat
Daha fazla  
@Recep Baltaş Recep bey pazar günü Gebze'ye gelmişsiniz. Size gerçekleri söylüyorum bu TurkNet firması baştan sona yalan 1 yıldır arapcesme mahallesinden cikamadilar. Osmanyilmaz mahallesinin belirli bir kısım sokaklarına kutulama yaptılar. Yani 1 seneden beri sultan orhan mahallesi kablolu halde bekliyor. Yani anlayacağınız TurkNet yaptığı zamdan sonra müşteriler tek tek çekilmeye başladı. Hiçbir yerde çalışma yaptığını görmedim.

@Recep Baltaş Recep bey pazar günü Gebze'ye gelmişsiniz. Size gerçekleri söylüyorum bu TurkNet firması baştan sona yalan 1 yıldır arapcesme mahallesinden cikamadilar. Osmanyilmaz mahallesinin belirli bir kısım sokaklarına kutulama yaptılar. Yani 1 seneden beri sultan orhan mahallesi kablolu halde bekliyor. Yani anlayacağınız TurkNet yaptığı zamdan sonra müşteriler tek tek çekilmeye başladı. Hiçbir yerde çalışma yaptığını görmedim.
Kimse cevap vermesin zaten susun doğruları konuşunca susarsın Recep sen sırf video dan para kazanmak için abonelikten takip ten cikiyorum doğru insan degilmissin kardeş

Kimse cevap vermesin zaten susun doğruları konuşunca susarsın Recep sen sırf video dan para kazanmak için yapıyorsun bunu anladım bu abonelikten takip ten cikiyorum doğru insan degilmissin kardeş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı