TurkNet geçilmeli mi?

lalo22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sizce TurkNet'e geçilmeli mi? Mevcut olarak Vodafone Net kullanıyorum 50 Mbps. Memnun sayılırım fakat taahhüt bitti ve hemen hemen aynı fiyatı ödeyeceğim. En azından TurkNet 100 Mbps veriyor.

IMG_20221025_142957.jpg

Hocam ben öğrencilik zamanımda (2.5 yıl önce / sarıyer, maslak bölgesi) acı bir deneyim yaşadım o yüzden tavsiye etmiyorum. Toplam 3.5 aylık abonelik sürecimizde 1.5 ay bağlatılmasını bekledik (ilk aydan sonra her gün yoldayız bugün bağlamaya gelecek servis diye söylediler), 1 ay kullandık, 1 ayda gelip kaldırmalarını bekledik (müşteri temsilcisi veya destek hattı diye bir şey yok). Sevenler/Fanboyları olabilir ama şahsım adına kesinlikle önermiyorum seyyar internet bile alsanız daha iyidir.

Hocam ben öğrencilik zamanımda (2.5 yıl önce / sarıyer, maslak bölgesi) acı bir deneyim yaşadım o yüzden tavsiye etmiyorum. Toplam 3.5 aylık abonelik sürecimizde 1.5 ay bağlatılmasını bekledik (ilk aydan sonra her gün yoldayız bugün bağlamaya gelecek servis diye söylediler), 1 ay kullandık, 1 ayda gelip kaldırmalarını bekledik (müşteri temsilcisi veya destek hattı diye bir şey yok). Sevenler/Fanboyları olabilir ama şahsım adına kesinlikle önermiyorum şeyar internet bile alsanız daha iyidir.
Kesinlikle katılıyorum uzak durulmalı fanboyluğun lüzumu yok kötü servis.

Hayır abicim, daha yeni bir forumdaş problem yaşadı bu ISS ile. Müşteri hizmetleri yok gibi bişey. Yani internet cortlarsa sen onu unut :D Türk Telekom öneriyorum. Bilgisayarda olsam konuyu atardım da.
Merhaba, talebinizi www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletmeniz durumunda uzmanımız kontrol ederek sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca sosyal medya kanallarımızdan da destek oluyoruz.

1 aydır kullanıyorum şu an memnunum ama uzun süreli kullananlar daha iyi bilir ben öneri yapmayacağım.
Memnuniyetiniz bizi de çok mutlu etti 🙂 Keyifli kullanımlar dileriz 🌸

Fanboyların gazına gelmeye gerek yok hocam daha düşük ücretli bir taahütsüz sağlayıcı bulmanızı tavsiye ederim. Tekrar hatırlatayım müşteri hizmetlerine ulaşmak aşırı uğraştırıcı.

Merhaba, fiyat değişiklikleri genel olarak bizim de hiç sevmediğimiz bir konu ve asla yapmak istemeyiz. Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zammı tüm sektörümüzü etkiledi. Biz de her ne kadar istemesek de haziran ayı itibariyle yeniden bir fiyat düzenlemesi yapmak zorunda kaldık 🙏
Teşekkürler, anlıyorum.

Geri
Yukarı