TurkNet geçilmeli mi?

lalo22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sizce TurkNet'e geçilmeli mi? Mevcut olarak Vodafone Net kullanıyorum 50 Mbps. Memnun sayılırım fakat taahhüt bitti ve hemen hemen aynı fiyatı ödeyeceğim. En azından TurkNet 100 Mbps veriyor.

IMG_20221025_142957.jpg

Kocaeli'de o pingler gayet normal hocam oynadığınız tüm oyunların sunucusu İstanbul'da ama TurkNet'i(yada ping değerlerini) bir de Anadolu'nun ücra köşelerinde sorun :)
Bilmiyorum ben 2 yıldır hiç sıkıntı yaşamadım.

Fiber altyapın olduğu için sorun yaşaman zor. Kendilerinin geçici tahsis ettiği router yazın ısınınca sorun yapabilir. Ben de Telekom fiber altyapısı üzerinden Turknet kullanıyorum. Kendilerinin tahsis ettiği cihazlar Telekom'un. Yazın sıcaklar için routerın arkasına 120 MM'lik işlemci fanı (statik basıncı yüksek Corsair H45 fanı) taktım plastik cırt kelepçelerle. Fan güç alsın diye fanın güç çıkışının ucunu kesip herhangi bir USB kablonun da ucunu keserek uygun şekilde bantlayarak birleştirdim. Routerın USB girişine takınca fan soğutuyor routerı. Kışın çekiyorum USB'yi routerdan.
Bu şekilde router ya da modem buz gibi çalışıyor. Bazı stabilite problemleri aşırı ısınmadan oluyor. Öyle ki wireless bağlantı kopmalarından oyunlarda yüksek pinge kadar birçok şeye sebep olabiliyor router veya modem ısınması. Öneririm.

Merhaba, sizce TurkNet'e geçilmeli mi? Mevcut olarak Vodafone Net kullanıyorum 50 Mbps. Memnun sayılırım fakat taahhüt bitti ve hemen hemen aynı fiyatı ödeyeceğim. En azından TurkNet 100 Mbps veriyor.

Eki Görüntüle 1553325
Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 169.90 TL'ye veriyoruz. Altyapınızı İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Sizi de aramızda görmek isteriz 🌸

Artı -1 Eksi
Üstelik fiyatlara da aşırı derece de zam geldi.
Merhaba, fiyat değişiklikleri genel olarak bizim de hiç sevmediğimiz bir konu ve asla yapmak istemeyiz. Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zammı tüm sektörümüzü etkiledi. Biz de her ne kadar istemesek de haziran ayı itibariyle yeniden bir fiyat düzenlemesi yapmak zorunda kaldık 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı