TurkNet geçiş süreci ve ilk günden olumsuzlukları

Başvurunun üzerine yapıldığı kişinin kimlik fotoğraflarını yükleyin TürkNet online işlemlere, Türk Telekom gelip kurulumu yaptıktan sonra TürkNet size 2-3 saat içerisinde bir mesaj atacak "TürkNet'in ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz, internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz!" tarzında bir de modem için giriş bilgileri olacak. Modeminize o bilgilerle giriş yapıp hızlı kurulum yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hocam bir de ben yeni modem aldım. Daha doğrusu router. Şimdi KabloNet'e falan da geçemem. Zaten Türk Telekomdan da yeni çıkış yaptık. TürkNet olmazsa mahvolurum yani. Epey de para bayıldım router'e. TürkNet'in kusursuzca işi halletmesi gerekiyor.
Turknete abone olduktan sonra telefon ile ulaşmanız imkansızdır sizi daima geride tutar. Destek kaydı oluşturun. Bu arada ben ilk abonelik başvurusu yaparken kodum yoktu , kadın zorla kod kullandırttı yararlanın 1 ay bedava diye :D
Keşke bize de öyle yapsalardı hocam ya. Çok şanslısınız :)
Arkadaşlar babam rahatsız olmuş TürkNet başurusunu tamamen iptal etmeyi planlıyor. Comnet nasıldır? @Patrixcs hocam sizin bilginiz vardır. Önerir misiniz? @Ulunay @oduncu_yılmaz

Son düzenleme:
Hocam bir de ben yeni modem aldım. Daha doğrusu router. Şimdi KabloNet'e falan da geçemem. Zaten Türk Telekomdan da yeni çıkış yaptık. TürkNet olmazsa mahvolurum yani. Epey de para bayıldım router'e. TürkNet'in kusursuzca işi halletmesi gerekiyor.

Keşke bize de öyle yapsalardı hocam ya. Çok şanslısınız :)
Arkadaşlar babam rahatsız olmuş TürkNet başurusunu tamamen iptal etmeyi planlıyor. Comnet nasıldır? @Patrixcs hocam sizin bilginiz vardır. Önerir misiniz? @Ulunay @oduncu_yılmaz
Eğer TürkNet'ten vazgeçiyorsanız NetSpeed önerebilirim.

NetSpeed'e geçmem hocam 75 Mbps verebiliyor maksimum. Ben 100 istiyorum ve peering hizmeti iyi bir İSS kullanmak istiyorum.
Yine de öneriniz için teşekkür ederim.
Anladım hocam, rica ederim. Dilerim istediğiniz hizmete kavuşursunuz fakat TT altyapısında olduğunuz sürece hangi ISS olursa olsun yasal süreyi beklemek zorunda oluyorsunuz. TT ne zaman onaylarsa o zaman kurulum bitiyor.

Anladım hocam, rica ederim. Dilerim istediğiniz hizmete kavuşursunuz fakat TT altyapısında olduğunuz sürece hangi ISS olursa olsun yasal süreyi beklemek zorunda oluyorsunuz. TT ne zaman onaylarsa o zaman kurulum bitiyor.
Biliyorum hocam çok teşekkür ederim sizlere. Zaman ayırdınız o kadar. Şimdi Comnet nasıldır diye bir konu açtım. Oradan takip edebilirsiniz isterseniz konuyu. Ben herşeyi oraya atacağım bilgilendirme olarak.

Geri
Yukarı