TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgilerin paylaşılmasını onaylayıp onaylamamak. Eğer ihtiyacım yoksa çoğu yere KVKK bildirgesi ve üyelik sözleşmesi dışında herhangi bir şeyi onaylamam.
Her şeyi biliyorsunuz.

1668534895536.png

Merhaba. İşaretlenen yerlerde Ankara/Keçiören/Ayvalı mahallesinde işaret görüyorum lakin altyapı sorgulamada 16 alabileceğim yazıyor halbuki ben şu an 50 mbps paketi kullanıyorum. Yıllardır bekliyorum ama sitede çıkan sonuç üzücü oldu. 202.sokaktayım bir üst sokakta çalışma oldu ama buradaki durumu görmedim hiç. Lütfen kontrol edip kişisel bilgi alabilmem mümkün müdür? @TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba. İşaretlenen yerlerde Ankara/Keçiören/Ayvalı mahallesinde işaret görüyorum lakin altyapı sorgulamada 16 alabileceğim yazıyor halbuki ben şu an 50 mbps paketi kullanıyorum. Yıllardır bekliyorum ama sitede çıkan sonuç üzücü oldu. 202.sokaktayım bir üst sokakta çalışma oldu ama buradaki durumu görmedim hiç. Lütfen kontrol edip kişisel bilgi alabilmem mümkün müdür? @TurkNet Destek Ayşegül
@doruk19821 hocam sizi de etiketledim. Ayvalı mahallesini bildiren sizdiniz sanırım. Ayrıntılı bilgi paylaşabilir misiniz? Bu bilgiyi nereden aldınız? Umarım doğrudur çok uzun zamandır bekliyorum öyle umutsuzca 😅 kendi mahallemi görünce heyecanlandım.

@doruk19821 hocam sizi de etiketledim. Ayvalı mahallesini bildiren sizdiniz sanırım. Ayrıntılı bilgi paylaşabilir misiniz? Bu bilgiyi nereden aldınız? Umarım doğrudur çok uzun zamandır bekliyorum öyle umutsuzca 😅 kendi mahallemi görünce heyecanlandım.
Merhaba, bölge bilgisi veremiyorum ama eğer mahallenizde çalışma varsa ekipler iş planlarına göre adresiniz içinde çalışma yapacaktır.

Konya'ya geldi mi? Mahalle önemsiz sadece kente gelip gelmediğini merak ediyorum.

İstanbul Pendik Çamçeşme mahallesinde girgin sokakta evimize 1ay veya daha uzun bir süre önce GigaFiber kablosu çekildi ama internetten baktığımızda hala GigaFiber altyapımız hatta hiçbir altyapımız yok olarak gözüküyor gelecek mi ve ne zaman gelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı