TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav hemşehrim ist bağcılar Çınar mh 781 sok çok işlek olmasına rağmen fiber olmaması anormal bagcilar devlet hastanesini tabya caddesine bağlayan sokak bitane yetkilide getirmeye niyeti yok saha dolabı 20 metre ileride ama yok ilgilenmiyorlar
Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Gelen taleplere göre proje ekibimiz değerlendirme yapıyor.

Merhaba İzmir Buca Çamlıkule mahallesinde GigaFiber hizmeti bulunuyor mu?

Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Gelen taleplere göre proje ekibimiz değerlendirme yapıyor.
Neden altyapı başvurusu yapmak için iştiraklerinize reklam amaçlı verimizi paylaşma izni vermemiz zorunlu kılınıyor?

Adres bilgisini taşeron altyapı ekibinize iletecekseniz bu reklam veya tanıtıma girmez.

Siz altyapı geldikten sonra bilgi vermek için reklam, tanıtım izni istiyorsanız bunun için başka firmalarla paylaşım iznine ihtiyacınız yok.

1668497038044.png

Neden altyapı başvurusu yapmak için iştiraklerinize reklam amaçlı verimizi paylaşma izni vermemiz zorunlu kılınıyor?

Adres bilgisini taşeron altyapı ekibinize iletecekseniz bu reklam veya tanıtıma girmez.

Siz altyapı geldikten sonra bilgi vermek için reklam, tanıtım izni istiyorsanız bunun için başka firmalarla paylaşım iznine ihtiyacınız yok.

Eki Görüntüle 1573022
GigaFiber İstiyorum gibi internet kullanıcılarından talep topladığımız tüm projelerde sizlerle pazarlama konularında iletişime geçmek adına açık rızanızı alıyoruz.

Açık rızanızı vermeniz halinde belirtilen kişisel verilerinizi; yalnızca siz kullanıcılarımızın deneyimlerini iyileştirmek ve dünya standartlarındaki internet hizmetimizi daha fazla kullanıcıya ulaştırmak amaçlarıyla iş ortaklarımızla paylaşıyoruz. İş ortaklarımız haricinde kimseyle ticari amaçlı veri paylaşımı yapmıyoruz. Ayrıca iş ortaklarımızla gizlilik sözleşmeleri ve kişisel verilerin güvenliğine ilişkin sıkı tedbirler almak amacıyla kişisel veri işleme ve aktarım çerçeve sözleşmeleri imzalıyoruz. Şirketimizin ticari itibarını zedelemeye yönelik yapılan kötü niyetli yapılan aramalar ve mesajlaşmalar hakkında ilgili tüm hukuksal süreçleri yürütmekteyiz.

Eki Görüntüle 1573022
Zorunlu değil. Okusan anlardın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı