TurkNet gigafiber Ankara'ya ne zaman gelir?

tandogan10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Şu anda babam 25 daireli apartmanımızın yöneticisi ve geçen ay apartmanımıza TT fiber geldi ve TurkNet'ten VAE fiber ile 100 megabit alıyorum. Gayet memnunum açıkcası ama TurkNet'in sitesinde gezerken yöneticilerin TurkNet'e ulaşıp gigafiber çektirtme sayfasını gördüğümden beri her hafta en az bir kere girip Ankara için başvuru için açıldı mı diye bakıyorum. Eğer bilen varsa Ankara için gigafiber acaba ne zaman başvuruya açılacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Şu anda babam 25 daireli apartmanımızın yöneticisi ve geçen ay apartmanımıza TT fiber geldi ve TurkNet'ten VAE fiber ile 100 megabit alıyorum. Gayet memnunum açıkcası ama TurkNet'in sitesinde gezerken yöneticilerin TurkNet'e ulaşıp gigafiber çektirtme sayfasını gördüğümden beri her hafta en az bir kere girip Ankara için başvuru için açıldı mı diye bakıyorum. Eğer bilen varsa Ankara için gigafiber acaba ne zaman başvuruya açılacak?

Sayfaya girip alta inin. Site yöneticisiyim ya da site sakiniyim diye yazıyor. Oradan başvurun.

@Lee Everett
1610667454837.png

Türknet giga ankara etlik,keçiören aşağıeğlence ve çankayanın iki mahallesine daha bu sene içerisinde altyapı çalışmalarına başlayacakmış başka bir forum sitesinde görmüştüm.

323e9bfb4321e377615d8465f299eee2.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı