TurkNet GigaFiber ankastre kutusu evime geldi

Redboi

Hectopat
Daha fazla  
(Görsel aynı ankastre fakat daha bağlanmadı.)

Okuldan döndüğümde kapımı çaldılar ve yenileyeceklerini söylediler TurkNet kullanmıyorum fakat GigaFiber ankastre kutusu gelmiş mahalleye kablo çekiyorlardı şimdi.
Ben aradığım zaman şu anki kullandığım internet Netspeed bundan cayıp TurkNet GigaFiber'e geçmek istediğimde herhangi bir problem ile karşılaşır mıyım?

Dosya Ekleri

• df804d8a266a8de969814e6773a492ca.jpeg
    df804d8a266a8de969814e6773a492ca.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 75

Okuldan döndüğümde kapımı çaldılar ve yenileyeceklerini söylediler TurkNet kullanmıyorum fakat GigaFiber ankastre kutusu gelmiş mahalleye kablo çekiyorlardı şimdi.
Ben aradığım zaman şu anki kullandığım internet Netspeed bundan cayıp TurkNet GigaFiber'e geçmek istediğimde herhangi bir problem ile karşılaşır mıyım?

Merhaba, gigafiber hizmetimizde farklı servis sağlayıcıdan geçiş işlemi olmuyor ancak sizin için yeni abonelik açarak işlem sağlıyoruz. Kutu takıldıktan sonra aktivasyon işlemi yapılıyor ve aktivasyondan sonra altyapı sorgulamada gigafiber paket bilgisi geliyor.

Merhaba, GigaFiber hizmetimizde farklı servis sağlayıcıdan geçiş işlemi olmuyor ancak sizin için yeni abonelik açarak işlem sağlıyoruz. Kutu takıldıktan sonra aktivasyon işlemi yapılıyor ve aktivasyondan sonra altyapı sorgulamada GigaFiber paket bilgisi geliyor.

Tek yapmam gereken abonelik açıp kurulum için gelinmesini beklemek iste sıkıntı yok yani bu bize gelen box sayesinde GigaFiber'e geçiş yapabilir miyim asıl merak ettiğim soru buydu.

Geri
Yukarı