TurkNet GigaFiber kutusu nedir?

Hocam konuyu hortlatacağım ama bu kutu takıldıktan sonraki süreci anlatabilir misiniz?
Bizim binayada takıldı ama saat başı altyapı sorguluyorum hala VDSL görüyor.
Türknet fiber hattını ara görüş yetkili ile net bir şey söyleyebilirler. Ben kutu takıldıktan 1 gün sonra hizmet aldım.

Yan binamda kutu var oturan yok. Bizim bina komple int kullanıyorlar kutu koymamışlar. Kafalarına göre kutu takmışlar yazın.
Bugün Ekipler geldi kabloyu sokaktan binanın içine kadar çekip gittiler. Başka bir Ekip sonradan gelip kutuyu yerleştirip daire ye kadar getirecek.1 haftayı geçmez dedi

Son düzenleme:
2 ay geçmiş üzerinden aktifleşti mi acaba şu an kullanıyor musuna

2 ay geçmiş üzerinden aktifleşti mi acaba şu an kullanıyor musunuz?
Aktifleşti evet internet için başvuru yapınca etkinleşti.Benimle birlikte 1 kişi daha başvuru yaptık işte daire içine kadar kablo yenilendi ve bağlandı şuan 1000 mbps kadar alıyoruz ve ben memnunum.
Hocam konuyu hortlatacağım ama bu kutu takıldıktan sonraki süreci anlatabilir misiniz?
Bizim binayada takıldı ama saat başı altyapı sorguluyorum hala VDSL görüyor.
Kardeşim bina da internet başvurusu yapılınca gelip kutuyu aktif hale getirdiler ben sordum başvuru yapmasaydik gelirmiydiniz diye geç gelirdik dedi.Sorgulama yapmana gerek yok kutu gelmiş zaten yapman gereken internet başvurusu yapmak onlar gelip kutuyu aktif yapıp dairene kadar kablo çektiler tavsiye ederim ben memnun kaldım.Darısı diğer kardeslerimin başına.🙏🙏💖
Bugün itibarıyla bizim binaya bu siyah kutudan geldi sokakta sırtında TurkNet.
İstanbul esenlerde oturuyorum.
Hadi hayırlı olsun🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı