TurkNet Gigafiber Bursa’ya Geldi! Gittik, Yerinde Gördük ve Sorduk!

Keşke İstanbul/Pendik'te 50Mbps üstüne çıkabiliyor olsak TurkNet ile...
1672247737748.png

Pendik'te keşke 50 Mbps kullanabilsem diyorum ben de. Sahile yakın merkezi bir konumda komşularımın çoğu ADSL kullanıyor. Ben de kopmadan anca 20-25 arası VDSL'de sürünüyorum. (Boş port yok.)

TurkNet fiberi haneye kadar nasıl ulaştırıyor? TurkNet GigaFiber Bursa'ya getirince biz de gidip yerinde bu fiber altyapıyı gördük. Evin içerisine kadar ulaştırılması kullanıcıların karşılaşabileceği pek çok kalite ve altyapı sorunun önüne geçiyor. Siz de istiyorsanız tıklayın ve isteyin: GigaFiber istiyorum! 00:00 – TurkNet GigaFiber Bursa'ya geldi! 00:22 – Technopat olarak biz de Bursa Osmangazi'ye geldik. […]

Devamı: TurkNet Gigafiber Bursa’ya Geldi! Gittik, Yerinde Gördük ve Sorduk!
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Çok güzel bir haber Bursa osmangaziye gelmesini bekliyordum umarım yakın zamanda kullanabilirim.

Bunu 1840'ta kurulan Türk Telekom'a sormak gerek. 1996'da kurulan özel şirket ülkenin en uzak iki ucunu ışık hızında veri aktarımına bağlamakla uğraşırken onlar ne yapıyor acaba?

Ali İsmail Sabancı firmayı zamanında etkilemeseydi TurkNet çoktan Türk Telekom'u geçmişti.
Firmanın bir kısmının Sabancı'ya devredilmesi yatırımlarını yavaşlattı. Bu sebepten ötürü 2013'te ABD'den 30.000.000.00TL yatırım aldılar. Bugün o yatırımın kaymağını yiyoruz.

Daha Şişli'de adamakıllı yokken Bursa'ya gitmek. Vizyon gibi vizyon.

Kanka adamlar kafalarına göre kablo çekemiyor ki.
Bölge sağlayıcıların, kaymakamlığın, belediyenin gerekirse valiliğin iznini almaları gerekiyor. Bu işler rant işi. Kurumların cebine para girmiyorsa onaylamazlar projeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı