TurkNet GigaFiber çalışmasında sadece fiber kablo çekildi diğer işlemler ne zaman başlar?

Merhaba, evet daha önce bu şekilde mahalle bilgisi iletiyordum ancak gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum.
Ankara Mamakta ikamet ediyorum böyle giderse Sizin Gigafiber Tahminen 2030'a doğru gelir.

Ankara mamakta ikamet ediyorum böyle giderse sizin GigaFiber tahminen 2030'a doğru gelir.

İşin tuhaf kısmı diğer bütün oparatörler hepsi fiber kutusu koyupta TurkNet'in hâla bir çalışmasının olmaması.

Mahallem plan içerisinde mi değil mi? Onun bilgisini vermekte zorlanıyorlar.

Mahallem plan içerisinde mi değil mi? Onun bilgisini vermekte zorlanıyorlar.

Sıkıntı orada başlıyor ya işte daha hangi mahalleler ve semtler planlama içerisinde olduğunu söyleyemiyorlar (tuhaf)

İşin tuhaf kısmı diğer bütün oparatörler hepsi fiber kutusu koyupta TurkNet'in hâla bir çalışmasının olmaması.

Sıkıntı orada başlıyor ya işte daha hangi mahalleler ve semtler planlama içerisinde olduğunu söyleyemiyorlar (tuhaf)
türknetin kendi Forum Sitesini de takip ediyorum.Esenler Fevziçakmak mahallesine neredeyse full gigafiber döşemişler.Herkes Yorum Yapıyor bende esenlerdeyim hızım düştü vs diye.Bir yere odaklanıyorlar full oraya bağlantı sağlamaya çalışıyorlar.Böyle Giderse Dediğin gibi 2050

Geri
Yukarı