TurkNet GigaFiber Eskişehir ve Denizli'ye gelecek mi?

• Konuyu başlatan firsth
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hangi mahalleler olduğu kesin mi seneye eskişehirde eve çıkacağım bunu bilerek çıksam daha iyi olur.
Merhabalar, bu şekilde paylaşım yapamıyoruz. Hangi mahalle özelinde sorduğunuzu belirtirseniz yardımcı olabilirim.

@500498 merhabalar, Eskişehir / Tepebaşı / Fatih Mahallesi taraflarına fiber planınız var mıdır 2022 yılı içerisinde? Bende Eskişehir de yaşıyorum da merak ettim doğrusu. 🙂

@500498 merhabalar, Eskişehir / Tepebaşı / Fatih Mahallesi taraflarına fiber planınız var mıdır 2022 yılı içerisinde? Bende Eskişehir de yaşıyorum da merak ettim doğrusu. 🙂
Merhabalar, Tepebaşı planlar arasında fakat mahalleyi şu an için listede göremedim.

Merhabalar, bu şekilde paylaşım yapamıyoruz. Hangi mahalle özelinde sorduğunuzu belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Denizli merkezefendi gültepe mahallesi 4107 sokak bu mahallede bir çalışmanız olacak mı GigaFiber için acaba?

@500498 merhabalar, İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2.kısım mahallesinde ikamet ediyorum, burada bir çalışmanız olacak mı GigaFiber için acaba?

Denizli Merkezefendi gültepe mahallesi 4107 sokak no: 8 bu mahalleye fiber desteği gelecek mi?
Merhabalar, Denizli / Merkezefendi / Gültepe bölgesi planlarımız arasına eklendi.
@500498 merhabalar, İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2.kısım mahallesinde ikamet ediyorum, burada bir çalışmanız olacak mı GigaFiber için acaba?
Merhabalar, bu bölgeyi planlar arasında göremedim. Bina yöneticiniz Gigafiber bağlantısı üzerinden başvuru sağlayabilir.

@500498 Denizli Merkezefendi Sümer mahallesi için gigafiber çalışması varmıdır. Çok isterim geldiği gibi değiştiririm .:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı