TurkNet GigaFiber geldi ama binaya kutu takılmadı

Baran0141

Hectopat
Yer
Nordland
1 ay önce TurkNet çalışması oldu bulunduğum yere ve bugün itibarıyla GigaFiber adresime gelmiş bulunmakta. Ama bina tesisatı bakır kablo üzerine eski bir tesisat.
TurkNet şu an binaya kutu takmadı. Ben şu an TurkNet'e geçersem teknik ekip binaya kutu ve fiber döşeme yapar mı? @TurkNet Destek Ayşegül.

1701950121348.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yanlışlıkla gelmiş gibi yapıyordur bence iyice emin olun. Çok çok şanslıysanız yani çevrenizde ünlü fenomen birileri varsa onların sayesinde gelmiş olabilir. :)

1 ay önce TurkNet çalışması oldu bulunduğum yere ve bugün itibarıyla GigaFiber adresime gelmiş bulunmakta. Ama bina tesisatı bakır kablo üzerine eski bir tesisat.
TurkNet şu an binaya kutu takmadı. Ben şu an TurkNet'e geçersem teknik ekip binaya kutu ve fiber döşeme yapar mı? @TurkNet Destek Ayşegül.

Eki Görüntüle 2044265
Evet Türknet bina ve ev içine gerekli kablolamayı yapacaktır ancak bu işlem biraz uzun sürüyor. Benim yaptırmam bir buçuk ayı bulmuştu

Bunun için TurkNet'e mi geçmek gerekiyor? 1.5 ay internetsiz mi kaldınız?

Şu anki internet sağlayıcınızı kullanmaya devam edin. TurkNet'i arayıp devamlı bilgi alın 1 ay içerisinde bağlanacaktır o süreye kadar şu anki sağlayıcınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı