TurkNet GigaFiber ile sorun yaşayan var mı?

ludeks

Kilopat
Merhaba, iyi sosyaller. Aktif olarak Superonline servis sağlayacısını kullanıyorum. Sözleşmem bitmek üzere. Altyapımda da TurkNet GigaFiber mevcutmuş, kendi çapımda kıyaslama yapmayı istedim 14 Temmuz'da başvuru yapmama rağmen internetimi bağlamadılar bile. Benim yaşadığım duruma örnek bir şey yaşadınız mı?

Merhaba, iyi sosyaller. Aktif olarak Superonline servis sağlayacısını kullanıyorum. Sözleşmem bitmek üzere. Altyapımda da TurkNet GigaFiber mevcutmuş, kendi çapımda kıyaslama yapmayı istedim 14 Temmuz'da başvuru yapmama rağmen internetimi bağlamadılar bile. Benim yaşadığım duruma örnek bir şey yaşadınız mı?
Merhaba, aktivasyon destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

20 Temmuz'da başvuru yaptım. Yarın gelip bağlayacaklarını söylediler. Binada sinyal yokmuş diye haftalarca beklettiler bizi. TurkNet çalışanlarının sayısı az galiba ondan dolayı bu kadar gecikme oluyor. Eski evimde de TurkNet kullandık yıllarca. Türk Telekom altyapısı vardı sorun olduğunda yazıyordum maksimum 3 gün içinde hallediyorlardı.

TurkNet rezil bir firma. 20 Temmuz'dan beri internetimizi bağlamadılar. Cuma günü arayıp pazartesi geleceğiz dedikleri halde gelmediler. Hem günümüzü çöp ettiler, hem doktor randevumuzu çöp ettiler hem bize binlerce lira telefon faturası yükü oldular.

Yani hocam bunu sormaya bile gerek yok 140 TL'ye 1000 Mbps upload ve download veren firma yok hızın yarısını bile verseler yani çok iyi. Sorgulamadan alın.

Yani hocam bunu sormaya bile gerek yok 140 TL'ye 1000 Mbps upload ve download veren firma yok hızın yarısını bile verseler yani çok iyi. Sorgulamadan alın.
İnternet'i sormuş sen sadece hız yönünden bakmışsın. İnternet bulurken sadece hıza bakmayın. O şirketin müşteri desteğine, saha ekibi kalitesine ve ekip hızı ve en önemlisi hizmetine bakın. Bu saydıklarımda Türknet'te yok zaten.

Geri
Yukarı