TurkNet GigaFiber ile sorun yaşayan var mı?

İnternet'i sormuş sen sadece hız yönünden bakmışsın. İnternet bulurken sadece hıza bakmayın. O şirketin müşteri desteğine, saha ekibi kalitesine ve ekip hızı ve en önemlisi hizmetine bakın. Bu saydıklarımda TurkNet'te yok zaten.

1000 Hızı aldıktan sonra o şeylere dikkat bile etmem. Zaten bir operatörü tercih ederken en önemli faktör hız.

@TeknoFix29 O hızı bulamayanlar var.

TurkNet rezil bir firma. 20 Temmuz'dan beri internetimizi bağlamadılar. Cuma günü arayıp pazartesi geleceğiz dedikleri halde gelmediler. Hem günümüzü çöp ettiler, hem doktor randevumuzu çöp ettiler hem bize binlerce lira telefon faturası yükü oldular.
Merhaba, destek kayıt numaranızı iletir misiniz?

TurkNet bir tek bize iyi galiba yeni eve taşındım 1 haftadır nakil işlemi yapamadı dandik Türk Telekom en sonunda ankastre bozuk dediklerinde 1800 TL cayma bedeli ödeyerek çıktım ve TurkNet'e geçtim altyapımın 100Mbps'ye kadar desteklediklerini söylediler. Tereddüt etmeden geçtim 1 gün arayla ne zaman müsaitsiniz diye aradılar randevu tarihi aldılar geldiler işlemlerini hallettiler yani belgelerle birlikte tam 4 gün içinde kurulumu gerçekleştirdiler.

İnternet'i sormuş sen sadece hız yönünden bakmışsın. İnternet bulurken sadece hıza bakmayın. O şirketin müşteri desteğine, saha ekibi kalitesine ve ekip hızı ve en önemlisi hizmetine bakın. Bu saydıklarımda TurkNet'te yok zaten.

Vallahi bizim interneti 1 aydır bağlayacaklar her gün erteliyorlar. Arıyoruz açan yok yazıyoruz otomatik cevap geliyor. Bugün bağlayacaklarını söylediler eğer bağlamazlarsa iptal ettirip Superonline bağlattırıcaz bu ne rezilliktir abi.

Kullanıcıların es geçtiği durumlardan birkaçı diyebiliriz. Yaşadığım durumu kıyaslamam gerekirse binam içinde kutu olmadığından internetim başvurudan 26 gün sonra bağlandı, gelen saha ekipleri de pek temiz çalışıyor diyemem. Müşteri desteğine ulaşmam minimum 15 dakika, daha fazla beklediğim de oldu. Sonuç itibari ile aldığım hız değerlerini görsel olarak bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• qwerty.PNG
    qwerty.PNG
    27,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Kullanıcıların es geçtiği durumlardan birkaçı diyebiliriz. Yaşadığım durumu kıyaslamam gerekirse binam içinde kutu olmadığından internetim başvurudan 26 gün sonra bağlandı, gelen saha ekipleri de pek temiz çalışıyor diyemem. Müşteri desteğine ulaşmam minimum 15 dakika, daha fazla beklediğim de oldu. Sonuç itibari ile aldığım hız değerlerini görsel olarak bırakıyorum.

Hocam GigaFiber getirme sürecini tamamen anlatabilir misiniz?

Hocam verdikleri modemi mi kullanıyorsunuz? Ve bağlantı kablolu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı