TurkNet GigaFiber internet fiyatı nedir?

Hocam Gigafiber'de 1000 MBPS internet vermiyorlar mı, 130 TL çok düşük geldi. Bir de altyapının olmadığını varsayalım, altyapı için başvursak kaç TL para alırlar?

Altyapı başvurusu için imza gerekli diye hatırlıyorum. Yani tüm sokaktan imza almalısınız.

Ayrıca veriyorlar gerçekten o hızı.

Hocam GigaFiber'de 1000 Mbps internet vermiyorlar mı, 130 TL çok düşük geldi. Bir de altyapının olmadığını varsayalım, altyapı için başvursak kaç TL para alırlar?

Öyle bir şey var TurkNet de GigaFiber isteyebiliyorsunuz lazım olan telefon numarası bir de adres bu kadar onlar bakıyor.

Hocam GigaFiber'de 1000 Mbps internet vermiyorlar mı, 130 TL çok düşük geldi. Bir de altyapının olmadığını varsayalım, altyapı için başvursak kaç TL para alırlar?

Evet 1000MBPS internet veriyorlar. Altyapı için mahellenizde veya sokağınızda çoğu kişinin TurkNet kullanması gerekiyor diye biliyorum. O şekilde olunca GigaFiber gelme süreci hızlanıyor.

Öyle bir şey var TurkNet de GigaFiber isteyebiliyorsunuz lazım olan telefon numarası bir de adres bu kadar onlar bakıyor.

Ben istedim bile. Yalnızca mahalleyi istek listesine ekliyorlar. Uzun bir süre oldu ve hala daha gelmedi.

Merhaba. TurkNet'ten ofisimiz için GigaFiber internet almayı düşündük ancak sitesinde fiyat olarak 130 TL yazıyor. Gerçekten 130 TL mi yoksa farklı bir fiyat mı? Bilgilendirirseniz sevinirim :)
Merhaba, alabileceğiniz en üst hizmeti tek fiyat üzerinden vermekteyiz.

Geri
Yukarı