TurkNet GigaFiber işlem yapılmıyor

Aotex

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 aydır internete erişimim yok TurkNet GigaFiber kullanıyordum ve memnundum da ama 2 ay önce internet birden kesildi ve o günden beri yok. Yetkililere sorduğumda ise kutuya sinyal gitmediğini söylediler teknik servisi sağ olsun ertesi gün gelip baktı ve arıza kaydımı oluşturdular. Yaklaşık 2 hafta boyunca ne gelen giden oldu ne de bir gelişme yaşandı. İnternet ailemin üzerineydi ve başka internet sağlayıcılarına yönelmek istediğimiz için iptal ettirdik. Diğer internet sağlayıcıları da aynı sorun yüzünden internetin gelmesi 3 ayı bulacağını söylediler ki Türk Telekom hiç ilgilenmedi bile.

2 hafta sonra belki çözmüşlerdir diye kendi üzerime TurkNet başvurusu yaptım. Yine ertesi gün kurulum için geldiler ve hala sinyal olmadığını söylediler.(müşteri hizmetleri kurulum için konuşurken sinyal olduğunu söylemişti.) 2 hafta daha bekledim ve bir gün sabah saatlerinde kutuya tekrar kablo çekmek için geldiklerini gördüm. Kurulum için tekrar başvuru yaptım ama sadece kablo çekildiğini kutunun aktifleştirilmediğini söylediler. Bunun üzerine 2 hafta daha geçti ve hala herhangi bir işlem yapılmadı. Benim suçum olmamasına rağmen 2 aydır internet erişimim yok ve gerçekten aileme az daha bekleyin demeye yüzüm kalmadı. Müşteri temsilcisine neredeyse günlük yazıp arıyorum. Ailecek telefon faturalarımız 700'er TL'den aşağı gelmedi iki aydır artık ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? (not: İzmir'in göbeğindeyim) (@TurkNet Destek Ayşegül )

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı