TurkNet GigaFiber kurulum randevusu verilmiyor

Murat9206

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 6600k @4.8 GHz OC
MSI Z170A Gaming M5
Asus DUAL GeForce RTX 3060 Ti V2 MINI OC Edition
Gskill RipjawsV 2x8 16 GB DDR4 3200 MHz
Corsair Force GT 240 GB SSD Sata III
Kingston NV2 1 TB PCIe 4.0 x4 NVMe SSD
Seagate 3.5" Barrucuda 2 TB HDD 7200 RPM 64 Mb Sata III
Seagate 3.5" 250 GB HDD 7200 RPM 8 Mb Sata II
Corsair TX850M 850W Modular
Aerocool Xpredator
Xigmatek Dark Knight
Steelseries Qck+
Kingston HyperX Cloud II
Meslek
Elektrical-Electronics Engineering
Merhaba,

Altyapımın uygunluğu üzerine 02.08.2023 tarihinde GigaFiber için dönüşüm başvurusunda bulundum ve hafta içinde ekipler tarafından kurulum randevusu verileceği söylendi fakat 18 günü geçmesine rağmen henüz randevu vermek için arayan olmadı, Online işlemler üzerinden açtığım destek kayıtlarından da bir sonuca ulaşamadım destek merkezinden arayan yetkili kişiler sadece açtığım destek kaydını "çözüldü" şeklinde kapatmamı söyleyip ve ellerinden başka bir şey gelmediğini beklememi söylüyorlar ya da ekiplere iletildi şeklinde sürekli aynı cevabı veriyorlar, daha ne kadar bekleyeceğim net bir tarih de vermiyorlar mevcut abone olduğumuz için mi böyle ilgilenilmiyor veya arka plana atılıyor anlamadım? Sizden rica etsem kontrol edip ilgilenir misiniz? @500498 - @TurkNet Destek Ayşegül.

Destek numarası: 66035274
Destek numarası: 66357727

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Altyapımın uygunluğu üzerine 02.08.2023 tarihinde GigaFiber için dönüşüm başvurusunda bulundum ve hafta içinde ekipler tarafından kurulum randevusu verileceği söylendi fakat 18 günü geçmesine rağmen henüz randevu vermek için arayan olmadı, Online işlemler üzerinden açtığım destek kayıtlarından da bir sonuca ulaşamadım destek merkezinden arayan yetkili kişiler sadece açtığım destek kaydını "çözüldü" şeklinde kapatmamı söyleyip ve ellerinden başka bir şey gelmediğini beklememi söylüyorlar ya da ekiplere iletildi şeklinde sürekli aynı cevabı veriyorlar, daha ne kadar bekleyeceğim net bir tarih de vermiyorlar mevcut abone olduğumuz için mi böyle ilgilenilmiyor veya arka plana atılıyor anlamadım? Sizden rica etsem kontrol edip ilgilenir misiniz? @500498 - @TurkNet Destek Ayşegül.

Merhaba, dönüşüm işlemlerinizin önceliğini proje ekibimize ilettik. En kısa süre içerisinde dönüşüm işlemleri için uzmanımız sizinle iletişime geçecektir 🙏

Merhaba,

Gigafiber istiyorum ekranında 1000 Mbit çıkıyor mu önerilen paket olarak? Altyapı aktif değilse böyle bekliyor olabilirsiniz. Genelde bu ekrandan talep oluşunca hemen tarafınıza mail olarak da artık geçiş yapabilirsiniz bildirimi ulaşıyor. Ya da ekipler belli bir kitlenin sıfırdan abonelik talebi iletmesini mi bekledi de sistem aktifleşemedi?

Şu an GİGAFİBER İSTİYORUM sorgunuzda 1000Mbit çıkıyorsa dediğiniz gibi fiber aboneliğiniz başlatılması lazım.

GigaFiber istiyorum ekranında 1000 Mbit çıkıyor mu önerilen paket olarak? Altyapı aktif değilse böyle bekliyor olabilirsiniz. Genelde bu ekrandan talep oluşunca hemen tarafınıza mail olarak da artık geçiş yapabilirsiniz bildirimi ulaşıyor. Ya da ekipler belli bir kitlenin sıfırdan abonelik talebi iletmesini mi bekledi de sistem aktifleşemedi?

Şu an GigaFiber istiyorum sorgunuzda 1000MBIT çıkıyorsa dediğiniz gibi fiber aboneliğiniz başlatılması lazım.

Çıkıyor altyapı aktif, ama dediğim gibi başvuru yaptığım günden itibaren herhangi bir aksiyon olmadı.

Geri
Yukarı