TurkNet GigaFiber kutusu geldi ne zaman aktif olur?

Saidkscgl

Hectopat
Yer
İzmir/Buca
Daha fazla  
Merhaba. TurkNet GigaFiber kutusunu binaya koydu 1 hafta önce ne zaman aktif olur? Benim TurkNet'i arayıp daireme kabloyu bağlatmak istediğimi mi söylemem gerek yoksa onlar belirli bir zamanda gelip bağlarlar mi? Bilgisi olan arkadaşlar cevapliyabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 3 ay önce bizim de binaya fiber bağlandı ancak hala aktif edilmedi.
Geldiği ilk hafta Turknet'i aradım ve bizim sistemimize düşmesi gerekiyor dediler.
Ara ara sitedeki altyapı sorgulama ekranını kontrol edin dediler.
Ve sitelerinde gigafiber istiyorum formu var onu doldurup gönderin.

Fiber aboneliğe başvurmalısın, hali hazırda Turknet VDSL kullanıyorsan eğer telefondan veya internet sitesinden fiber'e geçiş için talepte bulunabilirsin.

Merhaba. TurkNet GigaFiber kutusunu binaya koydu 1 hafta önce ne zaman aktif olur? Benim TurkNet'i arayıp daireme kabloyu bağlatmak istediğimi mi söylemem gerek yoksa onlar belirli bir zamanda gelip bağlarlar mi? Bilgisi olan arkadaşlar cevapliyabilir mi?

Aboneliği başlatınca gelip bağlıyorlar.

Bize 5-6 ayda aktif oldu 1.5 aydır da kurulum brklioz.

Merhaba, öncelikle TurkNet'i arayıp bilgilendirmeniz gerekmektedir. Şahsen benim hattım böyle aktif hale geldi. Teşekkürler.

TurkNet'e kayıt oluşturuyorsunuz, onlar saha ekibine bildiriyor ve işlemler başlıyor. Bizim apartmana 2 ay oldu bağlanalı. Bağlantı için geldiler fakat altyapıda sorun olduğu için takamadılar, şimdi tekrar işlem bekliyorum.

TurkNet'ten kutu geldikten 1 ay sonra kablo çektiler ondan da 1 hafta sonra altyapı sorgulamada 1000 MB alabildiğimi gördüm. Hemen başvurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı