TurkNet GigaFiber kutusu ne zaman aktif olur?

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 541
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Yaklaşık 1 aydır kutu binada fakat altyapı sorguladığımda altyapı bulunamadı diyor TurkNet sitesinde. Kutu konulduktan sonra kaç günde aktif ediliyor merak ettim. Bilginiz var mı arkadaşlar?

@TurkNet Destek Ayşegül @500498

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sokağımın başında da sonunda da 1000MBPS alan binalar var, bir tek sokağın ortasında yok maalesef. Kutu olmasına rağmen bekliyorum hala.

Yaklaşık 1 aydır kutu binada fakat altyapı sorguladığımda altyapı bulunamadı diyor TurkNet sitesinde. Kutu konulduktan sonra kaç günde aktif ediliyor merak ettim. Bilginiz var mı arkadaşlar?

@TurkNet Destek Ayşegül @500498
Merhaba, kutulama yapıldıktan sonra aktivasyon aşamasına geçiliyor. Aktif olup olmadığını https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Aktif olduğunda dönüşüm için uzmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Kullandığım internetin sözleşmesi 1 ay içinde bitecek, o yüzden tahmini bir süre sormuştum. İşlemler hızlanirsa sözleşme yenilemeye gerek yok, geçerim.
Sizi çok iyi anlıyorum ancak iletmiş olduğum gibi, aktivasyon ile ilgili net süre bilgisi paylaşamamaktayız. Bölgenizde çalışma tamamlandıktan sonra kutu takılır ve aktivasyon süreci başlatılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı