TurkNet GigaFiber nasıldır?

Bir konu daha açmıştım alınır mı diye. Orada farklı müşteri hizmetleri var olduğunu söylemişlerdi ama aktif değilmiş şu an sanırım. Eğer müşteri hizmetleri sorunu da hâl olduysa başvurmayı düşünüyorum :D
Valla bana her aradığımda açıyorlardı hatta yasaklar varken bile 5'e kadar çalışıyorlardı. Destek kaydına gerçek insan dönüyor.

Bir konu daha açmıştım alınır mı diye. Orada farklı müşteri hizmetleri var olduğunu söylemişlerdi ama aktif değilmiş şu an sanırım. Eğer müşteri hizmetleri sorunu da hâl olduysa başvurmayı düşünüyorum :D
Sizi anladığım kadarıyla çok evhamlısınız.

TurkNet'in MH'si sandığınız kadar kötü değil. Bu bir.
2) TurkNet normalde sadece online merkezden arıza açmanızı ister.
3) GigaFiber ve YAPA'da bu işler farklı. Çünkü MH'si farklı.
4) Hadi diyelim GigaFiber altyapın yok. Normal TurkNet kullanıyorsun. Adamlar ilgililer zaten. İlgisiz diyenlerde başka sorunlar var da o yüzden böyle diyorlar.

Bence bu evhamı kırmalısınız. Sütten ağzınız yanmış olabilir fakat GigaFiber'de işler farklı.

Sizi anladığım kadarıyla çok evhamlısınız.

TurkNet'in Mh'si sandığınız kadar kötü değil. Bu bir.
2) TurkNet normalde sadece Online merkezden arıza açmanızı ister.
3) GigaFiber ve Yapa'da bu işler farklı. Çünkü Mh'si farklı.
4) hadi diyelim GigaFiber altyapın yok. Normal TurkNet kullanıyorsun. Adamlar ilgililer zaten. İlgisiz diyenlerde başka sorunlar var da o yüzden böyle diyorlar.

Bence bu evhamı kırmalısınız. Sütten ağzınız yanmış olabilir fakat GigaFiber'de işler farklı.

Tamamdır hocam sağ olun :D zaten taahhütte yok en kötü iptal ettiririm :D ama kötü düşünmemek lazım.

MH' ı da TT' nin o bilgisiz MH' ı ile karşılaştırmayın, her şeyi biliyorlar. Kablonet' ten sonra en beğendiğim MH.
Tamamdır hocam sağ olun :D zaten taahhütte yok en kötü iptal ettiririm :D ama kötü düşünmemek lazım.
İlk 6 ay 1000/1000 hızlar alacaksınız güzel bir Ethernet kartı ve CAT 7 kablo ile 930/940 gibi hızlar alabilirsiniz. Bütün kablolamayı CAT 7 ile yapmanızı öneririm. Wİ-Fİ 5 ile güzel bir Wİ-Fİ kartı ile 350-400/400 gibi hızlar alabileceğinizi düşünüyorum. Güzel bi' Wİ-Fİ 6 router ile 750/800 gibi hızlar alabilirsiniz. Verdikleri modemin yazılımı sıkıntılı.

MH' ı da TT' nin o bilgisiz MH' ı ile karşılaştırmayın, her şeyi biliyorlar. Kablonet' ten sonra en beğendiğim MH.

İlk 6 ay 1000/1000 hızlar alacaksınız güzel bir Ethernet kartı ve CAT 7 kablo ile 930/940 gibi hızlar alabilirsiniz. Bütün kablolamayı CAT 7 ile yapmanızı öneririm. Wİ-Fİ 5 ile güzel bir Wİ-Fİ kartı ile 350-400/400 gibi hızlar alabileceğinizi düşünüyorum. Güzel bi' Wİ-Fİ 6 router ile 750/800 gibi hızlar alabilirsiniz. Verdikleri modemin yazılımı sıkıntılı.
Yani yeni modem mi almak gerekiyor yoksa o modemle kullansam olur mu ? Birde B460 M-A Pro anakart o hızları destekler mi ?

Geri
Yukarı