TurkNet GigaFiber nasıldır?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
GigaFiber altyapı gelmiş mahalleme. 1000 Mbps'yi 100 TL'ye alabiliyorum. En korktuğum şeyi müşteri hizmetleri. Eskiden TurkNet kullanıyordum. İnternet 1 ay boyunca kesildi ve gelmemişti. Müşteri hizmetlerinden yardım istememize rağmen kimse de gelmemişti. Şu an Superonline 24Mbps kullanıyorum fakat yeterli gelmemeye başladı. Sizce geçilir mi?

GigaFiber altyapı gelmiş mahalleme. 1000 Mbps'yi 100 TL'ye alabiliyorum. En korktuğum şeyi müşteri hizmetleri. Eskiden TurkNet kullanıyordum. İnternet 1 ay boyunca kesildi ve gelmemişti. Müşteri hizmetlerinden yardım istememize rağmen kimse de gelmemişti. Şu an Superonline 24Mbps kullanıyorum fakat yeterli gelmemeye başladı. Sizce geçilir mi?
Kardeşim... Hemen ara şu numarayı: 0(850) 288 80 80. 1000mbps internet gelmiş 100 liraya geçmeli miyim diye soruyorsun, deli misin sen? Ara şu numarayı çabuk.

Kardeşim... Hemen ara şu numarayı: 0(850) 288 80 80. 1000MBPS internet gelmiş 100 liraya geçmeli miyim diye soruyorsun, deli misin sen? Ara şu numarayı çabuk.

Aslında evet çok iyi ama bir sorun yaşarsam müşteri hizmetleri kötü mü? Yoksa sevdiğim bir firma. Ama reklamını yaptırdıkları yayıncılara daha iyi servis sağlıyorlarmış gibi geliyor bana. Yani tek sorun müşteri hizmetleri.

Çok güzel bi' nimettir. Kendisiyle işlemciniz iyiyse ve bol RAM varsa 14 tane 8K video açabilirsiniz. (Denendi.) Hatta daha fazla da olabilir ama hız 14' ten sonra düşmeye başladı ya da 25 dk da GTA 5 indirebilirsiniz.

Dostum bu açtığın kaçıncı konudur bilmem.
Bak kardeşim, sana şöyle izah edeyim:
GigaFiber ve YAPA'nın müşteri hizmetleri farklı ve çok ilgililer.

"Siz benim yerimde olmak ister miydiniz?" diye konu aç. Gelecek yorumları oku.

TR'de 1 Gbps almak hayalden ibaretti ki TurkNet geldi, şov yaptı.
Hani sana Mercedes mi Doğan mı sorduklarını düşün. Hangisini tercih ederdin?

Şimdi sen, belki bilmiyorsundur diye anlatmaya çalıştım.

Aslında evet çok iyi ama bir sorun yaşarsam müşteri hizmetleri kötü mü? Yoksa sevdiğim bir firma. Ama reklamını yaptırdıkları yayıncılara daha iyi servis sağlıyorlarmış gibi geliyor bana. Yani tek sorun müşteri hizmetleri.
Mail atiyorsun problemin çözülene kadar defalarca mail atıyorlar.

Dostum bu açtığın kaçıncı konudur bilmem.
Bak kardeşim, sana şöyle izah edeyim:
GigaFiber ve Yapa'nın müşteri hizmetleri farklı ve çok ilgililer.

"Siz benim yerimde olmak ister miydiniz?" diye konu aç. Gelecek yorumları oku.

TR'de 1 Gbps almak hayalden ibaretti ki TurkNet geldi, şov yaptı.
Hani sana Mercedes mi doğan mı sorduklarını düşün. Hangisini tercih ederdin?

Şimdi sen, belki bilmiyorsundur diye anlatmaya çalıştım.

Bir konu daha açmıştım alınır mı diye. Orada farklı müşteri hizmetleri var olduğunu söylemişlerdi ama aktif değilmiş şu an sanırım. Eğer müşteri hizmetleri sorunu da hâl olduysa başvurmayı düşünüyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı