TurkNet GigaFiber talebinde bulunmak ücretli mi?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Merhaba dostlar, ben TurkNet başvurusu yaptım, ve en fazla 26Mbps download 6Mbps upload alacağım. Eğer internetim kurulursa ve GigaFiber desteği şimdilik yok diyor hemen altyapı talebinizi iletebilirsiniz diyor. Ben başvuru yapsam herhangi bir ücret alınır mı? GigaFiber için ve komşulardan da talep toplamam gerekir mi?

Başvuru ücretsiz. Komşuların gerekmiyor olurlarsa iyi olur o ayrı.
Teşekkür ederim.

Ücretsiz dostum tek yapman gereken adres ve iletişim bilgilerini yazman. Ne kadar çok talep o kadar hızlı gelir.
Teşekkür ederim.

Ücretsiz dostum tek yapman gereken adres ve iletişim bilgilerini yazman. Ne kadar çok talep o kadar hızlı gelir.

Peki hem kendimden hem de diğer aile üyelerinden başvuru yapabilir miyim? Kendi dairem için ve bunun bir faydası olur mu?

Peki hem kendimden hem de diğer aile üyelerinden başvuru yapabilir miyim? Kendi dairem için ve bunun bir faydası olur mu?

Merhaba dostlar, ben TurkNet başvurusu yaptım, ve en fazla 26Mbps download 6Mbps upload alacağım. Eğer internetim kurulursa ve GigaFiber desteği şimdilik yok diyor hemen altyapı talebinizi iletebilirsiniz diyor. Ben başvuru yapsam herhangi bir ücret alınır mı? GigaFiber için ve komşulardan da talep toplamam gerekir mi?

Talepte bulundunuz mu hocam? Bir de fiber getirildi mi acaba :/

Talepte bulundunuz mu hocam? Bir de fiber getirildi mi acaba :/

Eski evimdeyken bu konuyu açmıştım, o kadar talepte bulundum ve başkalarına da bulundurttum fakat yaşadığım bölge dolayısıyla fiber gelmedi. Uzun bir süre kötü internet kullanmak zorunda kaldım. Fakat yeni eve taşınınca burada fiber olduğunu fark ettim. TurkNet kullanıyorum ve memnunum.

Geri
Yukarı