TurkNet GigaFiber'e geçilir mi?

Burak Trd

Kilopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz ay TurkNet binama GigaFiber kutusu taktı ama aradığımda ne zaman aktifleşeceğine dair bilgi yok dediler. 1 hafta sonra Türk Telekom ile olan taahhüdüm bitiyor ve TurkNet'e geçmek istiyorum sorun yaşar mıyım? Problem çıkarsa gecmeyi düşünmüyorum çünkü en ufak problemde evin altına üstüne getiren bir abim var maalesef, interneti kendim ödeyeceğim dediğim halde tavrı değişmedi o yüzden hizmet konusu çok önemli. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam doğru söylüyor. TurkNet ve diğer ISS'ler yurt içinde benzer sonuç verir ama yurt dışına gelince fark o zaman görülür. Maalesef TurkNet'in bu noktadaki bağlatıları diğer ISS'lere göre nispeten kötü. Ama bana göre bu fiyat ve verilen hıza bakılırsa bu gayet göz ardı edilebilir bir durum.
Bu hızları alacaksam fazladan 10 15 ping göz ardı edilebilecek bir şey zaten ama sürekli kopma yaşanacaksa problem

Bu devirde 40 ms ile internete çıkmak kağnı ile yol almaktan farksız. Ping konusunda berbatlar. İptal ettirip Türk Telekom'a başvurdum. En azından 3 kuruş fazla verip stabil bir internet kullanırım. Kimseye tavsiye de etmiyorum TurkNet'i.

Dosya Ekleri

• 7529D7EB-E430-4358-94C6-7DE68922DDD9.png
    7529D7EB-E430-4358-94C6-7DE68922DDD9.png
    97,2 KB · Görüntüleme: 73
Bu devirde 40 ms ile internete çıkmak kağnı ile yol almaktan farksız. Ping konusunda berbatlar. İptal ettirip Türk Telekom'a başvurdum. En azından 3 kuruş fazla verip stabil bir internet kullanırım. Kimseye tavsiye de etmiyorum TurkNet'i.

Şu an kullandığım internette bundan daha fazlasını alıyorum ve sürekli olarak pingim 70'lere çıkıyor bu benim için nimet şahsen

Bu konuyla ilgili olarak henüz netleşmiş bir adım yok. İlerleyen süreçte böyle bir çalışma olursa sosyal medya hesaplarımız üzerinden bilgilendirme yapabiliriz 😇

İst esenler de oturuyorum ve altyapım GigaFiber destekliyor fakat şunu merak ediyorum önceden bir müşteri hizmetleri numaranız vs yoktu şua an var mı? Bir de ben Millenicom'dan TurkNet GigaFiber'e geçersem benden para vs talep edilecek mi kurulum ücreti vs.

İst esenler de oturuyorum ve altyapım GigaFiber destekliyor fakat şunu merak ediyorum önceden bir müşteri hizmetleri numaranız vs yoktu şua an var mı? Bir de ben Millenicom'dan TurkNet GigaFiber'e geçersem benden para vs talep edilecek mi kurulum ücreti vs.
Merhaba, gigafiber hizmeti için fiber destek hattımız bulunuyor. Gigafiber hizmetinde sıfırdan yeni başvuru yapıyorsunuz ama sizden kurulum işlemi için bir ücret almıyoruz.

Geri
Yukarı